Eötvös Loránd Technikum

Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum

HATÁRTALANUL! 2019

Iskolánk idén is sikeresen pályázott a HATÁRTALANUL! programra. Az idei célország Románia, a helyszín pedig Marosvásárhely volt.
Abban a szerencsés helyzetben voltunk, hogy iskolánknak újfent sikerült stratégiai partnerségi kapcsolatot kialakítania egy határon túli oktatási intézménnyel, aminek köszönhetően 40-40 külhoni, illetve magyar diák látogatott el egymás országába és a HATÁRTALANUL! együttműködés keretében hozhatták létre közös projektumkáikat.
A projekt első felvonása során iskolánk arra érdemes diákjai látogattak el Marosvásárhelyre, ahol megkezdték a projektmunka kidolgozását és megismerkedhettek Erdély látványosságaival.
hat1
hat2A második látogatás során a marosvásárhelyi a Liceul Technologia „Gheorghe Sincai” diákjai látogattak el hozzánk Budapestre, ahol nem csak szakmai programokon – tehát a közös projektmunka elkészítésén – vettek részt, hanem kulturális élményekkel is gazdagabbak lettek.
hat3
hat4