Eötvös Loránd Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum

Kedves érdeklődők! 
Ezen a felületen szeretnénk benutatni az iskolánkban fellelhető minden régi és új tablót, évfolyamot, osztályt. 


Az archiválást végezték:
Némethné Büki Bernadett tanárnő és a 11.c osztály tanulói (névsokok és katalógus)
Sági Viktor (fényképezés, retusálás, webes közzététel)

1960 Eötvös Lóránd Gépipari Technikum Közlekedés Gépészeti Levezető Tagozat

1956 1960 EL GT

Tanárok:

Némedy István, Tolnai István, Lőrincz Istvánné, Dorozsmai Jenő ig., Hunyadi Márta, Kiss József, 
Sashegyi Ede, Váczi Sándor, Spélig Miklósné, Bosnyai Sándor, Györgyfi György

Tanulók:

Mayer Ferenc, Diószeghi Géza, Lehel József, Grgybovszki Lajos, Laczkó József, Kiss József, Hegyi Károly,
Szabó Ferenc, Scsuka Tivadar, Kun Gyula, Tóth Bódog, Fertői Géza, Berta Piroska, Berkes Imre, Metes Rózsa, 
Kiss Józsefné, Benits László, Rózsa András, Szalay Sándor, Herczeg Mihály, Tinyei István, Nagy Albert, Turi András,
Sárosi Gyula, Bánk Tamás, Sipos István, Szathmáry Tivadar, Koronics Gyula, Udvari György

1960 Eötvös Lóránd Gépipari Technikum

000114k

Tanárok:
Dorozsmai Jenő ig, Sashegyi Ede ig.h, Dzsinich Antal, Váczi Sándor of., Zoltán Sarolta, Szélig Miklósné, Lőrincz Andrásné
Hunyadi Márta, Bluhon László, Erdei János, Németh Ferenc, Györgyffy György, Kiss József, Bornyi Sándor
Csépe Jenő, Takács László

Diákok:
Váczi István, Csúzdi Lajos, Vörös Ferenc, Csősz Lajos, Fazekas László, Gergely Győző, Szlavecz Erzsébet, 
Szász Klára, Szabó Márta, Rinágel Edit, Várkonyi Anna, Nagy Klára, Németh József, Szaniszló László, Zsellér József,
Tóth Sándor, Kapuszta Pál, Fosztó Jolán, Máté Márta, Szatmári Ottilia, Bádog Aranka, Szandits Piroska, Gáti Valéria, 
Tábori Ferenc, Beck Mátyás, Garay Zoltán, Madlovits Tamás, Zsombok Lajos, Pátkay László

 

1973-1977 Eötvös Loránd Szakközépiskola Acél és fémszerkezeti tagozat

1973 1977 EL SZKI A k

Tanárok:
Csépe Jenő of., Szabó Jenő ig., Rényi Béla igh., Bluhon László műhelyfőnök, Várszegi László igh., Lőrincz Andrásné,
Jakab Gézáné, Mihályi Béláné, Horváth Jánosné, Novák Miklósné, Szarka József, Prógli Imre, Bótai Antal, Bozai Ferenc,
Karay Tivadar, Végh Sándor, Petija András, Kóbor Jenő

Diákok:
Silye Ferenc, András Gábor, Tóth Pál, Horváth Mátyás, Mészáros László, Mácsai Ferenc, Ribár István, Fülöp Sándor, 
Vaskó Ferenc, Szakter Zsolt, Balogh Lajos, Molnár Tamás, Katona István, Őszi János, Baranyai Ferenc, Szlezák Zsolt,
Bárkányi Tamás, Rácz László, Boda István, Hidvégi László, Balogh Pál, Baranya László

1977-1981 Bagi Ilona Szakközépiskola IV.A

1977 1981 BI SZKI A k

Tanárok: Dr.Vörös Tibor, Deák Ferencné, Váczi György, Csuzdi Józsefné, Szekeres Lajos, Kovács Mihályné ig h.,
Kiss József ig., Dr.Biszticsány Edéné, Bökönyszegi István, Takács Gyuláné, Csanádi László, Bokor Levente,Terkovits István,
Bezzegh István, Dr.Gockler Lajosné, Sztankovits István, Józsa Ilona, Kucsák Béla, Csete Zoltánné, Nyitrai György

Diákok: Pásztor László, Éllő Sándor, Papp Sándor, Torda Molnár György, Ecsedi János, Szaluter László, Feith Zoltán,
Gyulai Attila, Ambera Imre, Sebők Károly, Szikszai Balázs, Varga Ferenc, Toldi Zoltán, Fejes József, Fáncsik István,
Galbavi István, Iglódi Károly, Köhler János, Pammer Ferenc, Czucz Dávid, Fally János, Fally György, Pál Tibor,
Fodor Sándor, Virág Ágnes, Havasi Dorottya, Győrös Marianna, Várszegi Márta, Ardai Anikó, Fehér József, Sild Béla

2000-2004 Eötvös Loránd Szakközépiskola Elektronika-Elektrotechnika szak 12/a

2000 2004 EL SZKI A k

Tanárok: Nagy Katalin, Somkuti Tamás, Dénesné Patai Zsuzsanna, Barnóczkiné Menyhárt Ildikó ofh.,
Jankovits Istvánné igh., Kucsák Béla igazgató, Pálházi Ferenc igh., Benkő Józsefné of., Vincze István, Vági Nóra,
Hódosi Zoltán, Szeibel Lajosné, Farkas Viktória, Becsei Dénesné, Konczné Loós Katalin

Dikákok: Baksa Dániel, Balog Gábor, Mráz Gyula, Hemberger Zoltán, Ungvári Norbert, Szabó Péter,
Szabó Lajos, Kondor András, Mihálovics Péter, Karazsia Péter, Tári Csaba, Tóth András, Baranyi Péter,
Filep Tamás, Koletár István, Váradi József, Dara Gergely, Hekli Péter, Dikác Tamás, Balogh Norbert, 
Feledi László, Hegyes László, Weisz Tamás, Sólyom Szabolcs, Szabó Zsolt, Pataki Sándor, Hódi Jenő,
Gyemicsev Filipp, Náfrádi László, Pápai Csaba

2001-2005 Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola 12/1

2001 2005 SzA SZKI 1 k

Tanárok: Kavalecz Gábor, Stumpfné Pozsnyai Lívia, Csoló Endréné, Nemcsényi Frigyes, Varsányi József igh.,
Kövesdi Éva igh., Fila Józsefné ig., Schaller Lászlóné igh., Striczky László igh., Garay Boglárka, Laczikó Kinga,
Varga-Körlvélyes Zsuzsanna, Péczeli György, Korbács István, Varga Gábor, Szalai Lajos, Fodor János, Buci Árpád,
Bajor Györgyné, Zsidi Sándor, Móder Antal, Kastl Egon, Bozsányi Imre, Pálmai Ferenc, Balázs Árpád,
Bökönyszegi Istvánné of.

Tanulók: Kemenczei Sándor, Rózsa Richárd, Tamás Tibor, Gyimesi Gábor, Bán Tivadar, Gavrilescu Adrián, 
Nagy László, Barlal Attila, Kulcsár Gergely, Sebes Zsolt, Mónus András, Bokros Sándor, Tanács Károly,
Szalontai Gábor, Tábori Nándor, Lévai László, Semsei Krisztián, Nagy Zsolt, Mágocsi Norbert, Ijjas Viktor

2006-2010 Eötvös Loránd Szakközépiskola 12.i

2006 2010 EL SZKI I k

Tanárok: Kiszály Gáborné, Éberlingné Retek Ildikó, Költő Andrásné, Koncz-Garay Boglárka, Lövei Zsuzsanna,
Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva ig., dr.Benkő Ildikó igh., Kucsák Béla, Alter Nóra, Schaller Lászlóné, Németh Gabriella,
Czirákiné Szép Katalin, Babutsán Rita, Arany Erika, Nagy Éva

Tanulók: Bella Dávid, Gál Cintia Alexandra, Ács Eszter, Ivánkó Richárd, Hecska, Jakab Csaba, Bódi Zoltán, 
Koczka Péter, Harasztovics Katalin Vivien, Kozák Tibor, Csáti Renáta, Bálint József, Gudmann Roland, Török Roland,
Lakatos Anita, Rác Márió, Szebenyi Richárd, Rakorszky Krisztián, Szűcs Gergely, Sólyom Richárd, Rajkovity Renáta,
Csarni Nikolett Ildikó, Wohner Farkas Olivér

1963-1967 Eötvös Lóránd Gépipari Technikum Esti tagozat 4.A

1963 1967 EL GT A

Tanárok:

Földvári József, Tihanyi Károly, Kóbor Jenő, Szijj Károly, Papp Ernőné, Limpek Béla, Dr.Fejéregyházi Sándor, Gyulai Gusztáv

Diákok:

Erdélyi János, Bencsik János, Dézsi István, Füvesi Istvánné, Kis Elemér, Dolinka Tamásné, Mayer György, Labai Albert,
Neumaser Ödön, Balázs Dezső, Batizi Ferenc, Doró László, Deli Béla, Kovács Lajos, Nárai Rezső, Nadl Géza,
Rabel Ferenc, Nomolai Zoltán, Gábor Benedek, Prekup János, Bodicsi Antal, Braun János, Takács Sándor, Baranyai Albert,
Molnár Sándor, Domoruk Gyula, Csárádi József, Mesterházi István, Bajkai János, Ertli Imre, Hajas Antal, Kiss Ferenc, 
Merkli János, Dávid Béla, Garázsi Gyula, Dér László, Koncsek Tibor

2005-2009 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola 12.B

2005 2009 EL SZKI B k

Tanárok: Kucsák Béla ig., Pálházi Ferenc ig.h., Jankovits Istvánné ig.h., Galánfiné Schellinger Ida of.,
Závodi József gy.o.v., Tarján Miklós, Illés Frigyesné, Balogh Béla, Kiszály Gáborné, Takácsné Sütő Ildikó,
Magyari Imre, Szeibel Lajosné, Vági Nóra, Kiss Márta

Tanulók: Cserna József, Bóra-Molnár László, Erdei Péter, Linzenbold Renátó, Tóth Krisztián, Papp Tímea,
Szabó Csaba, Faeagó Tamás, Buzás Ádám, Szeibel József, Polónyi Tamás, Beri Roland, Scheib Ádám, 
Bencze István, Szegedi Dávid, Herbák László, Paulovics Miklós, Kaszás Ákos

1966-1970 Eötvös Loránd Gépipari technikum KÖZLEKEDÉSGÉPÉSZETI SZAK

1966 1970 EL SZI k

Tanárok:
Dzsinich Antal (műhelyfőnök), Szabó Jenő ig., Kőbor Jenő of., Sashegyi Ede ny.ig., Kiss József ig.h., Csépe Jenő,
Lőrincz Andrásné,Bánki Erzsébet, Varga Jenő, Babos Endre, Bozai Ferenc, Koncz Endréné, Bótai Antal,
 Szabó István, Török Zsigmond

Tanulók:
Tánczos András, Soltész Árpád, Homály János, Göncze Zoltán, Berényi Ferenc, Tóth Péli József, Gavallér Gyula, Szikszai Béla, 
Váradi József, Csuha Sándor, Portik Tibor, Pasa István, Balogh László, Both János, Lay Zsuzsanna, Egyházi József, 
Dávid Nándor, Szaniszló Gyula, Rózsa Imre, Prodovszky Kálmán, Bordás Dénes, Könczöl István , Dian László, 
Börzsei Károly, Barton Gusztáv,Varga Sándor, Mellik Zoltán, Matók György, Veres János, Kozák Sándor

 

2006-2010 Eötvös Loránd Szakközépiskola 12.b

2006 2010 EL SZKI b k

Tanárok: Kürthy Endréné dr., Bülgözdi Ágnes, Császár Anetta, Séner Beatrix, Galánfiné Schellinger Ida, 
Rishkó Éva, Korbély Beáta, Jankovits Istvánné, Éberlingné Retek Anikó, Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva ig., 
dr.Benkő Ildikó igh., Kucsák Béla, Závodi József, Alter Nóra, Schaller Lászlóné, Illés Frigyes, Jankovics Vilmosné,
Némethné Büki Bernadett, Horváth Zsuzsanna, Takácsné Sütő Ildikó, Költő Andrásné, Szeibel Lajosné, Vági Nóra

Diákok: Nagy Norbert, Kovács Kitti Ivett, Kuncz Gábor, Bíró Kitti, Kisváradi Kornélia, Kászon Tamás,
Harangozó Nikolett, Heim Gábor, Huszár István, Egyed Zoltán, Likácsik-Lipták Pál, Klszák Veronika, Bundics Balázs,
Brdicska Bea, Kovács Martin, Szarvas Alexandra, Zoltán Gergely, Vaju Viktória, Pálovics Ádám, Benczik Kinga,
Cseh-Szakál Péter

1968-1972 Eötvös Loránd Gépipari Technikum IV.A

1968 1972 EL GT

 Tanárok:

Kővári Lászlóne, Molnár Ferenc, Végh Sándor, Márkus Tibor, Bánki Dániel, Sashegyi Ede, Pásztor Sándor, 
Rényi Béla, Szabó Jenő, Kiss József, Lovassy János, Bluhon László, K.Nagy Sándor, Kóbor Jenő, Horváth Jánosné

Diákok:

Pinner Sándor, Molnár Viktor, Márton Ervin, Pekár Ferenc, Valentyik József, Vano József, Szécsi Dóra, 
Radács Márta, Eperjesi József, Hullay Zsuzsanna, Kovalevics Ildikó, Bognár Mihály, Pálfi Zoltánn, Szőke Barna,
Sohmőr Péter, Mészáros Gábor, Hapitka István, Bende László, Adrovitz Miklós, Kovács Gábor, Hegedűs Péter,
Horváth Zoltán, Kiss Sándor, Kovács István, Csonka József, Bagai Ferenc, Furulyás Péter, Paxián Antal, 
Babós Endre, Biró Dezső, Birta Géza

1968-1972 Eötvös Lóránd Gépipari Technikum Közlekedés gépészeti tagozat

1968 1972 EL GT E k

Tanárok:
Kis József igh, Szabó Jenő ig, Pásztor Sándor mfőnök, Kóbor Jenő ofő, Rényi Béla igh, Csödör László, Márkus Tibor,
Bánki Dánielné, Novák Miklósné, Bagai Ferenc, Mészáros Antal, Trencsényi György, Horváth Jánosné, Csépe Jenő,
Szabó István, Szűcs Sándor, Bótai Antal, Török Zsigmond

Diákok

Tóth Lajos, Szamosi Károly, Bognár István, Tóth László, Ábrahám István, Antoni István, Kovács Pál, László József,
Bartal Pál, Tamás Gábor, Szitoszky László, Kertész Árpád, Szabó Lajos, Pethő Sándor, Sopornyai Géza, Simon Ferenc,
Sakkovics József, Asoth László, Kohut Gyula, Zsolnai Gyula, Fekete Imre, Forintos Péter, Zámbó Mihály, Kátai Péter,
Pethő Sándor, Bencze György, Putiz István, Berényi László, Sári Sándor, Balázs Gábor, Ócsai Mihály, Lhotka László,
Zdellár János, Baltigh Gerzson, Turjánszki Mihály, Siebenhofer Ferenc

1970-1974 Eötvös Loránd Gépipari Szakközépiskola Acélszerkezeti tagozat IV.b

1970 1974 EL SZKI B k

Tanárok:
Kiss József ig., Szabó Jenő ig., Rényi Béla ig., Molnár Ferenc, Szarka József, Kővári Lászlóné, Walczer Ernő, Karay Tivadar,
Erdei János , K.Nagy Sándor, Csépe Jenő, Kóbor Jenő, Horváth Jánosné, Lőrincz Andrásné, Lovassy János, Végh Sándor of.

Tanulók:
Vigor István, Bartha Attila, Popity István, Molnár Ferenc, Veres István, Csere Károly, Henczi István, Baló Márta, 
Dénes Judit, Vellai László, Balogh Zoltán, Bastl György , Kalocsai Sándor, Tóbi László, Kerszthegyi Rezső, Kiss István,
Tokobi Gábor, Sokeer János, Országk Tamás, Sasparics János, Ács György, Hargitai Árpád, Hlíva János, Thuri Ibolya, 
Végi János

1973-1977 Bagi Ilona Finomtechnikai és Műszeripari Szakkökzépiskola

1973 1977 BI SZKI A k

Tanárok:
Bökönyszegi István, Csanády László, Józsa Ilona, Sipos Kornália, Kovács Mihályné igh., Sztankovics István,
Kucsák Béla igh., Kiss József igazgató, Töttössy Istvánné of., Váczi György ofh., Kovács Lászlóné, Bezzegh István,
Dr. Gockler Lajosné, Csuzdi Józsefné, Csákvári József

Diákok:
Vass Julianna, Szente Katalin, Kiss Andrea, Doszpod László, Vaczurka Zsuzsanna, Kondorosi Ambrus, Takács István,
Palágyi Mihály, Sudár István, Földesi Zoltán, Bogár Gábor, Beviz József, Kurucz László, Szeredai László, 
Radics István, Kaltenecker Ferenc, Perger László, Varényi Károly, Kellner László, Juhász Géza, Somorácz Erika, 
Schmidtka Éva, Kovács Anna, Takács Zsuzsanna

1974-1978 Bagi Ilona Ipari Szakközépiskola 4.B

1974 1978 BI SZKI B k

 

Tanárok:
Bokor Levente, Nyitrai György, Melega Kálmánné igh., Takács Béla, Csete Zoltánné, Csuzdi Józsefné, Csanádi László,
Spiegel Borbála, Kiss József ig., Kucsák Béla igh., Szekeres Lajos, Váczi György, Sztankovits István, Dr. Vörös Tibor,
Lovász Lászlóné, Bezzegh István, Sipos Kornélia, Bökönyszegi István of., 

Tanulók:Gere Zoltán, Koska Attila, Párkány Attila, Szilágyi Mihály, Ács Ferenc, Szigetfű Zoltán, Bruszt György,
Bihari István, Vincze Péter, Dinnyés István, Erdey Ferenc, Surán Kornél, Krizsány Zoltán, Hónak Tibor, Pongó Béla,
Láng Ferenc, Péhl Tamás, Nagy János, Kuncz János, Parlagi János, Baksa Béla, Varga János, Varga Sándor,
Maitner Mihály, Dutka Mihály, Gombás tamás, Lázár László, Borbély István, Gombás Tamás, Kaló Zoltán, Czibere Imre

1974-1978 Eötvös Loránd Gépészeti Szakközépiskola Általános Gépész

1974 1978 EL SZKI A k


Tanárok:Nagy Béla, Varga Tamás, Rényi Béla igh. of., Badó István ig., Várszegi László igh., Szabó István, Varga Jenő,
Rétei Lajos, Trencsényi György, Czeiter György, Kóbor Jenő, Becsei Dénes

Diákok: Méhes András, Juhász Sándor, Vaszkó Boldizsár, Dubenz János, Buzár József, Kovács László, Kaposi Attila

Nagy András, Balogh István, Bakos József, Julis Vince, Sávoly Lajosné, Karmacsi Péter, Nyári János, Töröcsik Andrásné
Zsiák Józsefné, Kéri László, Szabó Sándorné, Kaposi Attiláné, Karip Zoltánné, Vigh Péter, Kabát Pál, Németh István,
Baranya Sándor, Vincze Árpád, Kreitler Imre, Vitányi András, Dollenstein István, Hizóh László, Nyéki István, Tornyi Antal,
Zsiák József, Kovács Zoltán, Kiss Miklós, Bám József, Hajdu József, Havasi Sándor, Kiss Kálmán, Miksó István,
Kolozsvári Sándor, Lőbb András, Szarka György, Válóczi Elek, Beliczky István

1975-1979 Bagi Ilona Finommechanikai és Műszeripari Szakközépiskola IV.A

1975 1979 SzA SZKI A k

Tanárok:Kiss József ig., Sztankovits István, Kovács Mihályné, Kucsák Béla, Takács Gyuláné, Terkovits István,
Dr.Bisztricsány Edéné, Dr.Vörös Tibor, Józsa Illona, Bezzegh István, Kurucné Kiss Éva, Csuzdi Józsefné, Nyitrai György,
Szekeres Lajos, Bokor Levente, Váczi György, Bökönyszegi István, Dr.Gockler Lajosné, Csanády László

Tanulók: Szűcs István, Benedek Erzsébet, Balla István, Karlovics Illona, Ottó Tivadar, Öri Tibor, Papp Gábor,
Koródi Sándor, Mihályi Rozália, Feifl Béla, Rojik Csilla, Prokaj Attila, Bartha István, Bodor Mihály, Czakó András,
Buncsák László, Kölörte Zoltán, Pálinger Zoltán, Körmöczy Ildikó, Harnos Balázs, Rónyai Anna, Herceg László,
Fajt Aranka, Tamás Tibor, Sándor Lajos, Krausz Gábor, Mayer László, Mészáros Miklós, Móré Lajos

1976-1980 Bagi Ilona Finommechanikai és Műszeripari Szakközépiskola 4.C

1976 1980 BI SZKI C k

Tanárok: Tötössy Istvánné, Terkovits István, Váczi György, Kávay Zoltán, Dr. Vörös Tibor, Bezzeg István, Csuzdi Józsefné,
Bokor Levente, Csete Zoltánné, Kuruczné Kiss Éva, Bökönyszegi István, Szekeres Lajos, Kórósi Márta, Csanády László,
Schwarczuk Béla, Dr. Bisztricsány Edéné, Takány Gyuláné, Szalai Bódog, Nyitrai György ofh., Haász Lajosné of.,
Kucsák Béla műszaki igh., Kiss József ig., Kovács Mihályné igh., Sztankovics István

Tanulók: Buzás Endre, Oszlánczi László, Nyári László, Plausin Marján, Hegyesi János, Hódosi László, Kocsis Gyula,
Muzsik Dezső, Tyukodi György, Kovács László, Kovács Attila, Szemán Tibor, Kovács Imre, Fazekas László, Katona Sándor,
Duvin Mihály, Wágner József, Kun Sándor, Baranyai Károly, Wágner Mihály, Horváth András, Serfőző István,
Király András, Gróf Csaba, Döbrössy Gábor, Kovács Attila, Fazekas László, Katona Sándor

1978-1982 Eötvös Loránd Gépipari Szakközépiskola 4.A

1978 1982 EL SZKI A k

Tanárok: Szarka József of., Bada Mária, Blukon László, Végh Sándor, Badó István ig., Rónyi Béla ig.h., Trencsényi György,
Horváth Zsuzsanna, Márkus Tibor, Jankovits Istvánné, Koltai László, Krizmanits József, Karay Tivadar, Mészáros Antal,

Tanulók: Kranka Miklós, Szabó László, Posztos László, Váczi Péter, Tóth Zolzán, Piliskó József, Veibl Tibor, Papp László,
Nagy Gábor, Paraczki Imre, Horváth Zsolt, Huszti Tibor, Nagy János, Naszvadi Károly, Zaletnyik Katalin, Merő László,
Kocsis Zsolt, Vida Károly, Paulovics Mihály, Tóth Dániel

1978-1982 Eötvös Loránd Szakközépiskola Könnyűfémszerkezeti szak

1978 1982 El SZKI B

Tanárok: Végh Sándor, Rényi Béla igh., Badó István igazgató, Szamos Géza igh., Karay Tivadar, Koltai László,
Krizmániti József, Mihályi Béláné, Becsei Dénesné of., Horváth Jánosné, Márkus Tibor, Ferencz József, Csillik József, 
Keller Tibor, Lehel Mihály, Muzsik Imre

Diákok: Ábrahám Miklós, Berta Lajos, Boros János, Corti Jenő, Csányi József, Cserfai Attila, Gugyella István,
Halász Béla, Herr Attila, Jobbágy Lukács, Kassai László, Kondri Zoltán, Láposi Lőrinc, Merksz János, Molnár Csaba,
Molnár Péter, Mozzári Károly(?), Nyusa Zoltán, Szamosi Miklós, Szarvas Sándor, Tamás László, Voszlorics Csaba(?),
Vágó Árpád, Vándor László, Várhegyi Ferenc, Zsurbey Árrpád

1979-1982 Bagi Ilona Szakközépiskola Levelező tagozat végzős hallgatói III.B

1979 1982 BI SZI B k

Tanárok: Dr. Partos Miklósné, Kovács Mihályné ig.h, Kiss József ig., Knorrné Skapér Éva of., Dr Gockler Lajosné, Farkas j.Andrea

Tanulók: Kiss Józsefné, Bóna Sándor, Mlics Géza, Telekes Gézáné, Porpáczi Jenő, Drahos György, Balázs Lászlóné,
Zeleszkő Attila, Csiha Sándor, Jamrich István, Kefer Jenőné, Somogyi Ferenc, Bányai József, Sudár Péter, Bátor Lajos,
Béres Ilona, Csiha István, Bruszt Józsefné, Weszelovszky Károly, Jakab Lászlóné, Kovács Pál, Csiha Gábor, Suhajda József,
Ónody Tiborné, Wutka Tamás, Kiss Károly, Drahos Györgyné, Kálmán József, Németh László, Mayer Lászlóné, Szabó László

1979-1982 Bagi Ilona Szakközépiskola Levezős Tagozat Végzős Hallgatói

1979 1982 BI SZKI B k

Tanárok: Dr. Partos Miklósné, Kovács Mihályné igh., Kiss József igazgató, Knorrné Skapér Éva of., Dr. Gockler Lajosné,
Farkas J. Andrea

Diákok: Kiss Józsefné, Bóna Sándor, Milics Géza, Telekes Gézáné, Porpáczi Jenő, Drahos György, Balázs Lászlóné,
Zelenszkó Attila, Csiha Sándor, Jamarich István, Kiefer Jenőné, Somogyi Ferenc, Bányai József, Sudár Péter, Bátor Lajos,
Béres Ilona, Csiha István, Bruszt Józsefné, Weszelovszky Károly, Jakab Lászlóné, Kovács Pál, Csiha Gábor,
Drahos Györgyné, Kiss Károly, Wutka Tamás, Ónody Tiborné, Suhajda József, Szabó László, Meyer Lászlóné,
Németh László, Kálmán József

1979-1983 Bagi Ilona Ipari Szakközépiskola IV.B

1979 1983 BI SZKI B k

Tanárok: Kiss József ig., Sztankovics István, Dr. Biszticsány Edéné, Kovács Mihályné ig helyettes, Dánffy Csaba,
Kuruczné Kiss Éva, Szalai Bódog, Bökönyszegi István, Csanády László, Kávay Zoltán, Terkovits István, Bezzegh Istán,
Kucsák Béla, Csete Zoltánné, Szabó Judit, Bokor Levente, Váczi Gyöngy, Melega Kálmánné, Takács Béla,
Knorrné Skapér ÉVa, Dr.Gockler Lajosné, Dr.Vörös Tibor, Király Csaba, Szabó Miklós, Takács Gyuláné, Annau Istvánné

Diákok: Sági Tibor, Stégner Ferenc, Mikó Attila, Bors Ferenc, Vadas István, Csizmazia László, Simon Miklós,
Madarász József, Kiss Ferenc, Józan Gyula, Bertók Zoltán, Gohér Tamás, Bugár László, Ács János, Fodor Attila,
Fazekas Ferenc, Gockler György, Karvázy György, Fenyák Lajos, Garami László, Acsai Zsolt, Kovács Attila,
Borsodi László, Olasz Péter, Devecseri József

1979-1983 Bagi Ilona Szakközépiskola IV.c 

1979 1983 BI SZKI C k

 Tanárok: Bokor Levente, Takács Gyula, Szabó Judit, Dánffy Csaba, Szalai Bódog, Csete Zoltánné, Csanády László,
Dr. Bisztricsányi Ednéné, Kuruczné Kiss Éva, Sztankovics Istán, Kiss József, Kovács Mihályné, Dr.Göckler Lajosné,
Knorrné Skapér Éva, Kucsák Béla műszaki ig. helyettes, Annau Istvánné, Kökönyszegi István, Takács Gyuláné,
Bezzegh István, Kávay Zoltán, Dr.Vörös Tibor, Váczi György, Király Csaba, Szekeres Lajos

Diákok: Ábrány Béla, Simon István, Kollár Zoltán, Németh József, Bán József, Németh István, Szigeti Ferenc,
Somkuti Ferenc, Burda József, Magyar Imre, Bucsi Ferenc, Kristan Pál, Jung László, Bogyinszki József, Muhi Ferenc,
Ébner Attila, Goda Gábor, Harák László, Murár József, Kesik Róbert, Csorbák László, Lovas András

1979-1983 Eötvös Loránd Szakközépiskola Szerkezetlakatos 

1979 1983 EL SZKI A k

Tanárok: Szamos Géza igh., Badó István ig., Koltai László, Márkus Tibor, Horváth Jánosné, Jakab Gézáné, Lehel Mihály,
Trencsényi György, Prógli Imre, Krizmanits József, Somkúti Ferencné, Márkusné Gábor Ildikó, Végh Sándor, 
Csillik József, Rényi Béla igh., Keller Tibor, Jankovits Istvánné of.

Diákok:, Sebestyén Ferenc, Tengerdi János, Vass Sándor, Pittnauer János, Demecs Ervin, Winkler István, Birás Sándor,
Garamvölgyi Zsolt, Maly András, Diósi László, Karlik István, Szabó János, Kovács Sándor, Minárik László, Gecse Tibor,
Muk Andrea, Sonkál Sándor, Tóth Zoltán, Galbács István, Huiber Béla, Pető László, Hegyi János, Szabó Attila, Simon Gábor,
Kristóf László, Csermeczky Károly, Snhajda Péter, Szatmári Ferenc

1980-1984 Bagi Ilona I.SZ.K.I 4.a 

1980 1984 BI SZKI a k

1981-1984 29.sz. Ipari Szakmunkásképző Intézet 

000106 k

Tanárok: Bedő Imre ig, Fila Józsefné ig.h, Fodor Péter ig.h, Pető Istvánné, Makrai Imre, Bai Menyhért, Poppé György,
Hámori Károly, Kriston András, Makrainé Báldy Judit

Diákok: Kiss Erzsébet, Buza Erika, Farkas Valéria, Stark Zoltán, Göbölyös István, Jancsek Zoltán, Czakó István,
Kiss Péter, Németh György, Csorba Béla, Besenyi Zoltán

1981-1985 Eötvös Loránd Gépipari Szakközépiskola Épületgépész szak 4.D 

1981 1985 EL SZKI D k

Tanárok: Tamás Rita, Somkuti Ferencné, Csépe Jenő, Jankovits Istvánné, Végh Sándor, Keller Tibor, Badó István ig.,
Szamos Géza ig.h., Tóth Péter, Prógli Imre, Márkus Tibor, Trencsényi György, Koltai László, Bluhon László, Fülöp Gyula of.,
Szabó István of.

Tanulók: Boros Attila, Molnár Ervin, Nagy József, Dorogi Nándor, Süveges Ferenc, Preksen József, Tárnoki Ferenc,
Csiba László, Vágújhelyi Péter, Gruber Zsolt, Bójás Mihály, Takács Ferenc, Miszlai Tibor, Tóth Csaba, Uhlár György,
Csipő Zsolt, Herbst Richárd, Pardy Zoltán, Novánszky Imre, Zajtai Béla, Kotroczó Béla, Haszon Károly, Kapitány György,
Egervári Tibor, Pénzes János, Damján Gyula

Bagi Ilona Ipari Szakközépiskola IV.B 

1981 1985 BI SZKI B k

Tanárok: Császár József, Takács Gyuláné, Annau Istvánné, Strázsa Rezső of., Kovács Mihályné ig., Kiss József ig.,
Kucsák Béla ig.h, Cristián Györgyné of., Bezzegh István, Plesckibger Sándor, Takács Gyula, Szabó Judit,
Terkovits István, Marelin János, Dr.Gockler Lajosné, Dr.Vörös Tibor, Sztankovics istván, Sántha Ágnes

Tanulók: Lesták János, Mayer ferenc, Gecser Attila, Kéri Rezső, Keller Ferenc, Nyilas László, Bertók Gábor, Emszt Zoltán,
Villás István, Krisz Flórián, Fodor Zoltán, Jaksa Ferenc, Balassa László, Daráth Tibor, Németh József, Héder György,
Sckelcz Géza , Nagy Sándor, Varga László, Zana László, Lodész Károly, Csifrus József, Riedl Tamás, Bezsenyi Tibor,
Papp Sándor, Hrisnék László, Lőre Gyula, Nagy Sándor, Újvári István, Tóth László

1981-1985 Bagi Ilona Ipari Szakközépiskola 4.C 

1981 1985 BI SZKI C k

 Tanárok: Bökönyszegi István, Sztrázsa Rezső, Király Csaba, Melega Kálmánné, Takács Gyula, Kávay Zoltán,
Takács Gyuláné, Váczi György, Dr. Gockler Lajosné, Rózsa János, Marelyn János, Csanády László, Pál Lajos,
Dr. Moldován Ernő, Kovácy Mihályné igh., Kiss József ig., Kucsák Béla igh., Schwarczuk Béla, Bezzegh István,
Szabó Judit, Sztankovics István, Dr. Vörös Tibor of., Szilasi Éva ofh., Annau Istvánné, Terkovits István,
Tanulók: Bánki János, Bruda Jenő, Dombi Pál, Ficher Gábor, Horváth Csaba, Kalmár Attila, Király János,

Lang Gáspár, Morva Imre, Lébenstein Sándor, Neményi Imre, Pásztor Tibor, Purczeld Zoltán, Salamon Ferenc,
Siroki László, Zách Tamás, Szőrös Miklós, Varga József, Varga Mihály, Zsiga Ferenc, Béres József, Babos Zoltán,
Beke Mihály, Tungli József, Freud László, Csősz László, Kiss Ferenc, Huszár Zoltán, Kurucz József

1982-1986 Bagi Ilona Ipari Szakközépiskola 4.C 

1982 1986 BI SZKI C k

Tanárok: Binner László, Chrisztián Györgyné, Váczi György, Sztrázsa Rezső, Pál Lajos, Kovács Mihályné igh., Kiss József ig.,
Kucsák Béla igh., Melega Kálmánné, Takács Gyuláné, Dr. Gockler Lajosné, Takács Gyula, Knorrné Skapér Éva, Kávay Zoltán,
Annau Istvánné, Szalai Bódog, Bezzegh István, Szabó Judit, Kuruczné Kiss Éva, Hazainé Dr. Ladányi Éva, Hubay Jenő ofh.,
Sztankovics István, Terkovits István of.

Tanulók: Urbán Béla, Lévay Zsolt, Földi Idtván, Huszár Béla, Gárdos Zsolt, Kollár László, Halmágyi László, Kovács Róbert,
Zsidai Attila, Rózsa Zsolt, Zoó Csaba, Szabó Csaba, Tálas Károly, Bíró Csaba, Szöke Zsolt, Leiner Ágoston, Drechsler István,
Czmarkó András, Óberi Antal, Balogh Sándor, Barbaró László, Heil István, Holbigh Ferenc, Radnics Károly, Török Tamás,
Szabó István, Balogh József, Merik János, Karner László, Tóth Miklós, Torma Zsolt

1982-1986 Eötvös Loránd Gépipari Szakközépiskola Épületgépész szak 4.D

1982 1986 EL SZKI C k

1983-1986 Bagi Ilona Ipari Szakközépiskola III.B

1983 1986 BI SZKI B k

Tanárok: Szabó Mária, Knorrné Skapér Éva, Kiss József ig., Kovács Mihályné igh., Szabó Judit, Dr. Gockler Lajosné of.

Tanulók: Szürti János, Antal Béláné, Mezei László, Racsits Pálné, Makai Istvánné, Misch Attila, Csákány Péter, Peládi László,
Tardi Lajosné, Modok Andorné, Fodor LAjosné, Balogh Györgyné, Galamb Dezső, Rákosiné Butkóczi Mária, Antoni Júlia,
Otrok Julianna, Szőnye Attila, Malenka andrás, Enyedi Lajosné, Renkó Csaba, Makra Erzsébet, Mezei Árpád, Szűrti Jánosné
Balogh Ottó, Kővári Ágnes, Debreczeni György

1983-1987 Eötvös Loránd Gépipari Szakközépiskola

1983 1987 EL SZKI A k

Tanárok: Varga Antalné, Balla Sándor, Krizmanits József, Rényi Béla igh., Badó István igazgató, Márkusné Gábor Ildikó,
Muzsik Imre, Végh Sándor, Reizik Judit, Kővári Lászlóné, Jeszenszky László, Prógli Imre, Trencsényi György,
Jakab Gézáné, Szeibel Lajosné of.

Diákok: Boroznaki Zsolt, Mikus Gábor, Honti Ferenc, Csatári Csaba, Kaszás Ferenc, Molnár András, Märtz Mátyás,
Káposzta Zoltán, Iványi Gábor, Csöndör Levente, Harkai Gyula, Vecsési Zoltán, Máhr Attila, Szekeres János,
Pécsi Sándor, Hámos János

1983-1987 Eötvös Loránd Gépipari Szakközépiskola Épületgépészeti szak

1983 1987 EL SZKI D k

Tanárok: Fülöp Gyula, Tóth Péter, Koltai László, Rényi Béla igh., Badó István ig., Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva, Petróczi Ervin,
Bozai Ferenc, Borossa Nándor, Mészáros Antal, Prógli Imre, Krizmanits József, Somkúti Ferencné, Jankovits Istvánné

Diákok: Tamask Zsolt, Kopunecz Ferenc, Dévényi Tibor, Vincze Károly, Macskássy Attila, Solár István, Wegenast György,
Szegő Márta, Szabó Attila, Tóth Kálmán, Dénes György, Kósa Gabriella, Past Katalin, Rebl László, Hodruszky Csaba,
Abucsay Sándor, Fogarasi Zoltán, Törökgyörgy Zoltán, Gyulai Ferenc, Csete Endre, Jávor Béla, Kovács Gyula,
Kálfalvy Eörs, Fekete József, Micheller László, Érces Mihály, Plettinger Ferenc

1984-1987 29.SZ. Szakmunkásképző Intézet Mechanikai Műszerés

1984 1987 29 Szi A k

Tanárok: Hámori Károly, Németh Zoltánné, Juhász János, Fila Józsefné ig.h, Bedő Imre ig, Fodor Péter ig.h, 
Striczky László, Bai Menyért, Balázsy Béla, Schaller Láaszlóné of, Czifrik János

Tanulók: Csendes Sándor, Kremlicska Zsolt, Vajda Imre, Fehér István, Kovács László, László Péter, Pothorszky László,
Szviták Zsolt, Szimitz László, Németh Imre, Gerenda Zoltán, Sándor Tibor, Waltner Attila, Matics Zsolt, Reményi Gábor,
Révbéri Zoltán, Berndt Ferenc, Czakó Zoltán, Szabó Attila, Lovasi Tamás, Walter Attila

1984-1988 Bagi Ilona Szakközépiskola

1984 1988 BI SZKI

Tanárok: Csanádi László, Kucsák Béla, Annau Andrásné, Császár József, Christián Györgyné, Takács Gyuláné,
Lóránt Ferenc, dr.Gockler Lajosné, Bezzegh István, Pál József, Binner László, Sztrázsa Rezső, Kaltencker Pál,
Gazsó István, Terkovits István, Takács Gyuláné, Kovács Mihályné, Kiss József, Melega Kálmánné, Csendes János

Diákok: Bartos Zoltán, Pénzes Viktor, Halassy József, Simon Zsolt, Kancsár Andrea, Zsablaczy István, Bock Gyula,
Bán Attila, Szilágyi Róbert, Megyeri Gábor, Kiss Róbert, Fazekas István, Deák Ferenc, Vadászi Lajos, Boda Hajnalka,
Szarka Zoltán, Sági Zsolt, Czeglédi Zsigmond, Simon Zsuzsanna, Szenyán Zoltán , Kiss Sándor

1984-1988 Eötvös Lóránd Gépipari Szakközépiskola Épületgépész szak 4.D

1984 1988 EL SZKI D k

Tanárok: Rényi Béla igh., Barossa Nándor, Aranyiné Patai Magdolna, Petróczi Ervin, Fülöp Gyula, Tóth Péter, Badó István ig.,
Mihályi Béláné of., Somkuti Ferencné, Szeibel Lajosné, Kővári Lászlóné, Prógli Imre, Bazai Ferenc, 

Tanulók: Szandrik László, Hümpfner Oszkár, Rebb Károly, Hubai Tamás, Weller Frenc, Madarász Péter, Herlicska János,
Krizsai Kálmán, Egedi László, Bajinka Miklós, Sági János, Deák József, Bánfalvi Ferenc, Major Gábor, Dobrotsi Attila, 
Major Gábor, Zsótér József, Solt Péter, Molnár Szabolcs, Várszegi Ágnes, Pomázi Gábor, Császár Attila, Fajta Zsolt,
Bárány Gábor, Králik András, Ceglédi Zoltán, Olasz István, Molnár Zoltán, Molnár Károly, Versitz Tamás, Antalics Zsolt,
Bisztrán Zoltán

1984-1988 Eötvös Lorand Gépészeti Szakközép Iskola Gépszerkeztő szak

1984 1988 EL SZKI GEP k

Tanárok: Lehel Mihály, Becsei Dénesné, Rényi Béla, Badó István, M-né Gábor Ildikó, Somkuti Ferencné, Reizik Judit,
Szilágyi Lászlóné, Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva, Koltai László, Szollát Györgyné, Mihályi Béláné, Jakab Gézáné,
A-né Patai Magdolna, Trencsényi György

Diákok: Markó László, Kotroczó István, Török Zoltán, Kovács Zsolt, Antal András, Móczár Adorján, Bartos János,
Borbély László, Jónás Gábor, Koós László, Knapik Tamás, Anselmo Szabolcs, Tóth Ferenc, Somodi Zoltán, Kovács Károly,
Hetkó Ferenc, Hirth Attila, Sárvári Endre, Tihanyi István, Martini Richárd, Bedőházy Árpád, Bártfalvy Gyula, Hajdú Gyula

1985-1989 Bagi Ilona Ipari Szakközépiskola

1985 1989 BI SZKI A k

Tanárok: Dr. Vörös Tibor, Gazsó István, Szilasi Éva, Szabados János, Kovács Mihályné igh., Kiss József igazgató,
Kucsák Béla igh., Terkovits István, Takács Gyuláné dr., Kaltenecker Pál, Dr. Koós Ferenc, Dr. Keszthelyi Magdolna,
Csanády László, Pál Lajos, Szabó András, Christián Györgyné, Csendes János, Annau Istvánné of., Hargitai Éva ofh.,
Plesdhinger Sándor, Dr. Glockler Lajosné, Dánffy Csaba, Zágory Edit 

Diákok: Oláh Tímea, Zajácz Ferenc, Lantos Gabriella , Birkás Ildikó, Dóka Tamás, Fehér Kamilla, Abonyi Tóth József,
Kovács Éva, Haraszin Zsolt, Ferencz Márton, Pető József, Vincze Veronika, Szigeti Balázs, Tóth Zsüliett, Krizsán Csaba,
Domonkos Krisztina, Tokaji Sándor, Torba Erika, Farkas Zoltán

1985-1989 Bagi Ilona Ipari Szakközépiskola

1985 1989 BI SZKI B k

Tanárok: Kiss József igazgató, Kovács Mihályné igh., Kucsák Béla, Csendes János, Christián Györgyné of., Gazsó István,
Szabados János, Szabó András, Csanády László, Annau Istvánné, Dr. Gockler Lajosné, Kuruczné Kiss Éva, Melega Kálmánné,
Takács Gyuláné dr., Pál Lajos, Pleschinger Sándor, Hargitai Éva, Pál József, Dánffy Csaba 

Diákok: Horváth Zoltán, Kálmán István, Tarjányi Zoltán, Majercsik Gábor, Végh Péter, Liszi István, Karap László, Papp Attila,
Kristóf Károly, Plander Attila, Nagy Sándor, Khern Attila, Schmidt Mihály, Pető Zoltán, Földi Tibor, Bódi Ferenc, Csordás Gábor,
Mink Zoltán, Láng Norbert, Ruck Károly, Kali István

1985-1989 Bagi Ilona Szakközépiskola 4.C

1985 1989 BI SZKI C

Tanárok: Zágory Edit, Szabó András, Csanády László, Csendes János, Kiss József, dr.Kovács Mihályné, Kucsák Béla,
Terkovics István, Blastik Margit, Christián Gyögyné, Annau Istvánné, Dr.Vörös Tibor, Gazsó István, dr.Koós Ferenc,
Melega Kálmánné, Pleschinger Sándor, Takács Gyuláné dr., Pál József, Szilasi Éva

Diákok: Gyergye Attila, Palánysi Péter, Varga Péter, Stverteczky Zsolt, Verba Gábor, Boros Imre, Vargyas Csaba, 
Duruc József, Topa Péter, Nagy László, Vizi Béla, Ferenhegyi Ferenc, Hajdú József, Krémer Gábor, Jedloczki Zoltán, 
Milák Márió, Szakolczai Zsolt , Pék Lajos

1985-1990 Eötvös Loránd Gépipari Technikum

1985 1990 EL GT A k

Tanárok: Nagy Rezső, Jeszenszky László, Lehel Mihály, Koltai László, Márkusné Gábor Ildikó ig.h., Dr. Szilágyi Lászlóné o.f.
Badó István ig., Jankovits Istvánné ig.h., Csüllög István műhelyfőnök, Foror Gábor, Mihályi Béláné, Galánfiné Schellinger Ida,
Bökönyszegi István

Diákok: Vellai István, Kósa Zsuzsanna, Kovács András, Polgár Tamás, Jávorszki Judit, Farkas Zoltán, Répás Ildikó,
Horváth István, Benedek Miklós, Tiborcz Krisztina, Demeter Zsolt

1985-1990 Eötvös Lóránd Műszaki Szakközépiskola 5.C 

1985 1990 EL SZKI C k

Tanárok: Zsitnyányi István, Jeszenyyszky László, Badó István ig., Szeibel Lajosné, Petróczi Ervin, Tóth Péter,
Fülöp Gyula of.

Tanulók: Glavanov Zoltán, Cserveny Kinga, Laczó Csaba, Tancsik Sándor, Velikovszki Attila, Vargha Atilla, Gáll Rezső,
Szarvasi Mihály, Halmos Pál, Szabó Huba, Tapodi Károly, Arató András, Homoki Gábor, Kreisz Mátyás, Kancsár Péter,
Orosz Tibor, Vig Vilmos, Bella Richárd, Fábián Attila, Sváb András, Hacker Ernő, Gróbe Zoltán, Lehel Gábor, Bánó Árpád

1986-1989 29.sz.Ipari Szakmunkásképző Intézet 3/3

1986 1989 29 Szi 3 k

1986-1990 Bagi Ilona Szakközépiskola 4.A

1986 1990 BI SZKI A k

Tanárok: Kiss József ig., Csendes János mig., Kovács Mihályné igh., Kucsák Béla igh., Csamády László of., Dr. Koós Ferenc,
Szilasi Éva, Dr. Vörös Tibor, Christián Györgyné, Melega Kálmánné, Takács Gyuláné dr., Dámffy Csaba, Annau Istvánné,
Kattenecker Pál

Tanulók: Horváth Aranka, Ceiner Gábor, Krajczár Tamás, Várhegyi Imre, Spiller Tibor, Bócz László, Bartos Éva, Bodó Miklós,
Springer László, Juhász Tamás, Takács Miklós, Takács Attila, Szigeti Veronika, Káczán Gábor, Németh Tamás, Bíró sándor,
Molnár Csaba, Bajóczi Attila, Tiborc Melinda, Szekeres zoltán, Galetzky Péter, Nagy Gábor, Kovács Tibor, Rottenbiller Gábor

1986-1990 EÖtvös Loránd Gépipari Technikum 

1986 1990 EL GT C k

Tanárok: Fülöp Gyula, Koltai László, Galámfi Schellinger Ida, Lehel Mihály, Becsei Dénesné o.f., Badó István ig., 
Somkuti Ferencné, Jeszenszky László, Mihályi Béláné, Tóth Péter, Petróczi Ervin, Zsitnyáni István

Diákok: Szalmásy Tibor, Mátrai István, Malek Zsolt, Törő Imre, Ujfalusi Attila, Tóth Csaba, Kékesi István, Vantova Tamás,
Szabó József, Takács Róbert, Nyitrai László, Kirilov Andrea, Belinda József, Hegedős Péter, Simon Zsolt, Vadász Csaba,
Sarai Attila, Nagy Attila, Kádár Szilárd, Györök László, Heier István, Szalkai Zoltán, Sallay Gábor, Szabó Tibor

1986-1990 Eötvös Loránd Gépipari Szakközépiskola000112 k

Tanárok: Badó István ig., Koltai László, Jeszenszki László, Krizmanits József of., Lehel Mihály, Szőri István,
Dr.Szilágyi Lászlóné, Lestár László, Csüllőg István, Fodor Gábor, Végh Sándor, Jankovits Istvánné,
Somkúti Ferencné, Bökönyszegi István

Diákok: Horváth Tibor, Tőke Imre, Tejfalussy László, Fizli István, Bíró Boldizsár, Raibl Zoltán, Simon Norbert, Kalmár Tibor,
Gyovai Zsolt, Lakatos László, Krizsán Róbert, Kreisz Tamás, Tiszovszky Zsolt, Gyulai József, Domelovszky Pál, Béres Gábor

1987-11991 Bagi Ilona Ipari SZKI IV.c

1987 1991 BI SZKI c k

Tanárok: Kardos András, Kuruczné Kiss Éva, Kántor József, Pál Lajos, Csendes János (műhelyfőnök), Kucsák Béla ig.,
Kovács Mihályné ig.h., Hubai Jenő, Annau Istvánné, Pál József, Szalkai Annamária, Horváth Csaba, Szabados János, 
Varga Sarolta, Csamády László, Pleschinger Sándor of., Kovács Sándor, Szilasi Éva 

Tanulók: Gergő Attila, Kerékgyártó Zoltán, Schweitszer Szilárd, Tasi Gábor, Oláh Sándor, Soós János, Pásztor Zoltán,
Keresztes László, Soós János, Faragó András, Nagy Csaba, Vajda József, Papp Zoltán, Bognár Péter, Prohászka Gábor,
Várhegyi Ferenc, Szalontai László, Sasvári Péter, Vígvári Péter

1987-1991 Eötvös Lóránd Gépipari Szakközépiskola Acélszerkezeti szak.

1987 1991 EL SZKI

Tanárok: Badó István ig., Bökönyszegi István, Csüllög István, Fodor Gábor, Jeszenszky László, Kolfai László, Krizmanits József,
Márknené Gábor Ildikó, Somkuti Ferencné, Szőri istván, Jankovics Istvánné

Diákok: Árti András, Csetneczki Adrienn, Dahuka Zsolt, Pezgel Pál, Sipos Gábor, Döbrössy Levente, Kiss Ferenc,
Szegletes Krisztina, Szóka Zoltán, Szvitok Attila, Varga László, Klár József, Kovács Attila, Kulin Géza

1987-1991 Eötvös Lóránd Gépipari Technikum szak 4.C

1987 1991 EL SZKI C k

Tanárok: Zsitnyányi István of.

Tanulók: Gönczi Tamás, Prága Zoltán, Wittwindits Zsolt, Margittai István, Bencsik János, Bukta Miklós, Góg Dezső,
Hájos Zoltán, Bokodi Tibor, Szabó Károly, Inoruch Károly, Takács Attila, Furak József, Zrínyi Péter, Tar József,
Monostori László, Hlatky Mihály, Pálos CSaba, Szabó Miklós György, Molnár László, Kiss Tamás, Galambos Ferenc,

Kubát Károly, Szilágyi Zsolt, Kocsis József, Budai Csaba, Haszán István, Borbély Zoltán, Badics Vilmos

1988-1992 Eötvös Loránd Gépipari Technikum Épületgépész Tagozat

1988 1992 EL GT C k

Tanárok: Fülöp Gyula, Becsei Dénesné, Dr. Balla György, Aranyné Patai Magdolna of., Badó István igazgató,
Jankovits Istvánné igh., Jeszenszky László, Koltai László, Tóth Gábor, Petróczi Ervin

Diákok: Tarjányi Szabolcs, Argalás Károly, Varga István, Vittnyédi István, Nalborczyk Gyula, Gál Andrea, Dávid Rajmund,
Gruits Péter, Pasa István, Koppány Gábor, Vámos Zoltán, Varga László, Hallai Szabolcs, Binszky Szilárd, Gaál Viktor,
Keszthelyi Attila, Ölvedy Erik, Erdős Gábor, Gyetvai Péter, Gyepesi Gergely Ferenc, Jász Balázs, Jászberényi Miklós,
Mórocz István, Schmidt Ottó, Szemerszky András, Szedlmayer László, Somogyi Attila, Endrődi István, Jóri György, 
Pinke Ákos, Rádai János, Elek Tamás

1988-1992 Pestszenterzsébeti Műszaki Szakközépiskola És Gimnázium 4.C

1988 1992 PSZ SZKI C k

Tanárok: Melega Kálmánné, Vörös Tibor Dr., Szilasi Éva, Kuruczné Kis Éva, Kucsák Béla ig., Nagy E. Xarolina,
Fleiner Györgyné, Bíró Viktória, Annau Istvánné, Kristóf Lajos, Szabados János, Dánffy Csaba, Pál József of.,
Kántor József, Varga Sarolta

Tanulók: Balog Lajos, Gyovai László, Hraft Norbert, Hegedűs Zoltán, Molnár László, Bujbáczi Roland, Maczó László,
Varga Lajos, Nagy András, Szatmári Roland, Somodi Ferenc, Soós László, Mesterházi Ambrus, Kreisz Tibor,
Somlyai István, Tímár Ákos, Kis Zoltán, Domokos Gábor, Baráth István, Szelid Zoltán, Szombath Péter,
Halbritter Ferenc, Gyöngyösi Péter, Weimper György, Hedrich Róbert, Mester Ákos, Várnai Sándor,
Klementi József, Sztancsik Tamás, Nagy Csaba

1989-1993 Eötvös Loránd Gépipari Szakközépiskola 4/A 

1989 1993 EL SZKI A k

Tanárok: Jeszenszky László, Végh Sándor, Illés Frigyesné, Márkusné Gábor Ildikó igh., Mihályi Béláné of.,
Jankovics Istvánné ig., Kovács Mária, Csüllög István, Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva, Tóth Béla, Koltai László,
Krizmanits József, Pikler Gyula

Diákok: Horváth András, Farkas Krisztián, Demendi Gergely, Ternyilla József, Severin Szilveszter, Lomár Péter,
Horváth Balázs, Szűcs Sándor, Borbély Gábor, Pénzes Csaba, Bialek Csaba, Kovács Tibor, Széplaki Zsuzsa,
Földvári László, Szikora Attila, Czeczon András, Györfy Róbert

1989-1993 Pestszenterzsébeti Műszaki SZKI IV.D

1989 1993 Psz SZKI D k

Tanárok: Dánffi Csaba, Bíró Viktória, Thökölyi Ágnes, Pleschinger Sándor, Nagyszegi János, Csamády László,
Hubay Jenő, Szabados János, Kuruczné Kiss Éva, Császárné Muth Andrea, Annau Istvánné ig.h., Melega Kálmánné ig.h.,
Kántor József of., Kucsák Béla ig., Csendes János, Marelyin János, Fleiner Györgyné, Kaltanecker Pál, Dr. Gockler Lajosné,
Takács Gyuláné dr.

Tanulók: Albert István, Balogh Roland, Randics Péter, Bujdosó Ambrus, Czidor Balázs, Deli Pál, Gömöri Attila, Göőz Csaba,
Halász Péter, Kapusi Péter, Karászi László, Kereszte Zoltán, Kovács Bence, Kovács Norbert, Koza Gábor, Licsájer István,
Máté Balázs, Nagy Zoltán, Nagyi Zoltán, Ödor István, Papp Péter, Pronévai Miklós, Sáringer József, Simon Béla, 
Szalajka Zoltán, Várnai Tibor, Wenczler Zsolt

1990-1993 29.sz.Ipari Szakmunkásképző Intézet1990 1993 29 SZI 2 k

Tanárok: Fila Józsefné ig., Fodor Péter ig.h., Spekla Csilla, Juhász János, Korbács istván, Balázsy Béla, Striczky lászló,
Móricz ferencné, Pálmai Ferenc of., Bökönyszegi Istvánné, Varsányi józsef, Fehér Tibor, Balázs Péter

Tanulók: Farkas Zoltán, Németh Károly, Kovács Ferenc, Bajusz Sándor, Ács Attila, Polgár Zsolt, Vajda Zsolt,
Fekete István, Gonda Ferenc, Balogh Gábor, Orbán Zoltán, Faragó Viktor, Szegedi Gergely, Jeck Zoltán, 
Arany István, Kiss Tibor, Nagy László, Torba Zsolt, Lolé Attila, Somogyi Gábor, Iván György, Szabó Géza,
Horvát Krisztián, Kovács István, Sedivi Zoltán, Földi Róbert

1990-1993 Szabóky Adolf Műszaki Szakmunkásképző Iskola Mechanikai műszerés

000107 k

Tanárok: Varsányi József, Dr Kárpáti István, Dr Móricz Ferencné, Bai Menyhért, Fodor Péter ig.h, Fila Józsefné ig,

Schaller Lászlóné of, Kutrovác László, Bajor Györgyné, Kastl Egon, Striczky László

Diákok: Mihovics András, Beda Zoltán, Guba Hajnalka, Völler Ferenc, Haklár Edina, Szánta Piroska, Baka Szilárd,
Velikán Renáta, Varga László, Fehér László, Nagy Attila, Berkes István, Hudák Györgyi, Csernák Mónika,
Kutas Károly, Zagyva Géza, Németh Magdolna, Grőber Roland, Malenka Mónika, Cseh István

1990-1993 Szabóky Adolf Szakmunkásképző Intézet karosszérialakatos osztály

000028 k

Tanárok: Juhász János, Varsányi József, Makrainé Báldy Judit, Fodor Péter igh., Dálmai Ferenc of., Fila Józsefné ig.
Bajor Gyögyné, Stricki László, Dr. Kárpáthy István

Diákok: Girászi Ferenc, Gábor Tibor, Kiss Balázs, Sike Zoltán, Polgár Zoltán, Takács András, Gymesi László, Ladányi Antal,
Sárai Zsolt, Bazsó Zoltán, Horváth Sándor, Hetyési Krisztián, Mózsik Attila, Skrabut Zsolt, Gál Zoltán, Vadász Krisztián,
Kecskeméti Károly, Obermayer Ferenc, Pintye Péter, Balogh Béla, Nagy László, Fenyvesi Tibor, Bodnár József,
Pull Attila, Rupics József, Horváth József, Pazstika Csaba, Mucsi Ádám

1990-1993 29.SZ Ipari Szakmunkásképző Iskola III/5 , III/C

1990 1993 29 SZI 5 C k

Tanárok: Makayné Báláy Judit, Simor Tibor , Ugroy Csaba, Fila Józsefné ig., Fodor Péter ig.h, Benedek György,
Schaller Lászlóné, Dr Timár János, Striczky László, Blázovics László, Papdi Tibor, Bajor Györgyné, Bai Menyhért,
Poppé György, Korbács István of., Kastl Egon of.

Tanulók: Raffael Ignác, Jónás Szabolcs, Bazsa Tibor, Lukács László, Bárdos Norbert, Fejes Mihály, Horváth Henrik,
Boros Márton, Durai Attila, Popele Zoltán, Varga József, Godó zsuzsanna, Póth Gábor, Matkovicz Attila, Perecsényi Endre,
Hevesi Csaba, Nagy Norbert, Szilágyi Krisztián, Fekete Zsolt

1990-1994 Eötvös Lóránd Gépipari Szakközépiskola IV.A

1990 1994 EL SZKI A k

Tanárok: Bökönyszegi István, Simon Gabriella, Fodor Gábor, Ferke József, Krizmanits József, Jankovits Istvánné ig.,
Végh Sándor ig.h., Illés Frigyesné, Jeszenszky László, Róth Gyula, Tóth Gábor, Lehel Mihály

Tanulók: Král László, Németh Attila, Bukta Szabolcs, Vasóczki Ferenc, Balogh Gábor, Tóth János, Juhász Ferenc,
Medgyes Tamás, Vágási Viktor, Fajta Mihály, Lieszkovszki Gábor, Bedő András, Nagy Katalin, Jakab Krisztina,
Vass Tamás, Szabó Attila, Tihanyi Gábor, Fekete Lóránt, Sipos Balázs, Daruka Péter, Osgyán Sándor, Fogas Tamás,
Németh Henrik, Dávid Krisztián

1990-1994 Eötvös Lóránd Gépipari Szakközépiskola Gépés Készülékszerkesztő szak 4.B

1990 1994 EL SZKI B k

Tanárok: Lestár László, Jeszenszky László, Bökönyszegi István, Galánfiné S.Ida, Becsei Dénesné, Somkuti Ferencné,
Dr.Szilágyi Lászéóné of., Jankovits Istvánné ig., Mihályi Béláné ig.h, Végh Sándor ig.h,

Tanulók: Kalácska István, Nemcsics István, Schlotter József, Pocsai Katalin, Iváncsics piroska, Gróf Annamária,
Kelemen Gábor, Scheider Viktor, Angyal Zsolt, Dankó László, Lukács Tibor, Erdős Tamás, Kollár attila, Soós Endre,
Szabó László, Tóth Zoltán, Sándor Levente, Albert László, Raukl Lajos, Bazala Csaba, Lévai Gábor, Abelovszky Tamás,
Hortobágyi Gábor

1991-1994 29.számú szakmunkásképző intézmény Karosszérialakatos 3/4

1991 1994 29 SZI 4 k

Tanárok: Nemcsényi Frigyes, Juhász Zita, Boros Gábor, Gönczi László, Berkesi József, Fodor János, Varsányi József,
Spekla Csilla, Striczky László, Fila Józsefné ig., Poppé György of., Fodor Péter igh.

Diákok: Kasper Endre, Budavári Mihály, Hajdú Zoltán, Pósch Gábor, Kovács István, Kruppai András, Zsákovics Gábor,
Pesti János, Garamvölgyi Zoltám, Chevriat Zsolt, Horváth Rudolf, Magyar József, Dévényi János, Horváth Vince,
Zimányi Károly, Zarka László, Széles Béla, Káldi Balázs, Ritzl Ferenc, Kiss Bálint, Manula József, Simon Péter,
Szántó Attila, Kruspér Antal, Hevesi Gergely, Pintér János

1991-1994 29-Ipari Szakmunkásképző Intézmény

1991 1994 29 SZK A k

Tanárok: Boros Gábor, Kastl Egon, Spekla Csilla, Bajor Györgyné, Bökönyszegi Istvánné, Striczky László, 
Varsányi József, Frischer Imre, Fodor Péter igh., Fila Józsefné igazgató, Baj Menyhért of.

Diákok: Stanics Éva, Szabó Tamás, Szabó Tibor, Tóth Károly, Dér István, Szabó Róbert, Vancza Karolina,
Nagy Adrienn, Szmeretczky Beatrix, Elek Beatrix, Jüller Kornél, Dominkó Lajos, Bitt Tamás, Balogh Balázs,
Zsobrák Bálint, Palkovics István, Horváth Tamás, Püspöki Győző, Horváth Csilla, Komádi Zoltán, Székely Zoltán

1991-1994 Szabóky Adolf Műszaki Szakközép- És Szakmunkásképző Iskola Karosszérialakatosszak

1991 1994 SzA Szi k

Tanárok: Poppé György, Korbács István, Móder Antal, Fila Józsefné ig., Fodor Péter ig. helyettes, Bajor Györgyné of.
Juhász János, Spekla Csilla,

Diákok: Szabó Imre, Nagy Imre, Ádám István , Dénes Olivér, Papp Gyula, Altorjai Antal, Deák Attila, Solymosi Károly,
Máté Zsolt, Nagy Tamás, Kis Péter, Fodor Zoltán, Hegyi Róbert, Hetyesi Zsolt, Megyesi Attila, Petkes Zsolt, Marosi Miklós,
Ajpek Kálmán, , Kis Zoltán, Rafaj Ferenc, Horváth László, Suhajda Zoltán, Palotai Árpád, Dóri Gábor László, 
Vass Krisztián, Für Henrik, Takács Gábor

1991-1994 Szaboky Műszaki Szakmunkás És Szakközépiskola

1991 1994 SzA SZMK B k

Tanárok: Kotráncz István, Kastl Egon, Juhász Zita, Fodor Péter IG.H., Bajor Györgyné o.f., Fila Józsefné IG.,
Spekla Csilla, Bai Menyhért, Varsányi József

Diákok: Pelle Krisztián, Hamar István, Czifferi Péter, Varga Éva, Florovits Géza, ???, Jászay Szabolcs, Mildner László,
Kristóf Mihály, Reményi Gábor, Blaskovics Lajos, Szabó Tamás, Urbán Márió, Horváth Júlia, Varga Gyula,
Gyurászik György, Nagy Albert, Gyarmati Illdikó, Flórián József, Bökfi István, Tóth Zoltán, Fajta Zsolt, Móla Anikó,
Baski Anita, Sütő Tamás, Radics Krisztina

1991-1995 Eötvös Loránd Szakközépiskola Gép-és készülékszerkesztő szak IV.B

1991 1995 EL SZKI B k

Tanárok: Krizmanits József, Koltai János, Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva, Jeszenszky László, Végh Sándor ig.h.,
Jankovits Istvánné ig., Somkuti Ferencné of., Mihályi Béláné ig.h., Hádinger Lajos of.h., Illés Frigyesné,
Bökönyszegi István, Galánfiné Schellinger Ida, Simon Lajos

Tanulók: Lukács Zoltán, Szilágyszegi Zoltán, Stampler Szilvia, Takács Imre, Takács László, Bán Attila, Bártfai Gábor,
Balogh András, Lakatos Ferenc, Tóth László, Horváth Attila, Talpalló Andrea, Kőfaragó Péter

1991-1995 Eötvös Lóránd Gépipari Szakközépiskola

1991 1995 EL SZKI C k

tanárok: Fodor Gábor, Szilágyi Zsuzsanna, Tóth Béla, Kárpátiné N. Zsuzsa, Jeszenszky László, Wenszky Nóra,
Fülöp Gyula, Varga Sámuelné, Petróczi Ervin, Becsei Dénesné, Krizmanits József of., Jankovits Istvánné ig., 
Tóth Gábor ig.h., Koltai László, Ferke József, Zsitnyanyi István, Róth Gyula, Hadinger Lajos, Lestár László, 
Horváth István, Juhász Sándor,

Diákok: Szécsi Tibor, Kucsa György, Laza Tamás, Molnár Péter, Tölgyesi Csaba, Martin Tamás, Melovics Péter,
Becske István, Utasi Viktor, Szabó Vilmos, Diósi János, Vincze Attila, Szabó Ferenc, Tamási Rita, Derecskei László,
Bőhm Z. György, Auffengerg Antal, Miklós Gergely, Ari László, Nagy István, Molnár Ákos, Kiss Csaba, Pergel Zsolt

1991-1995 Eötvös Loránd Gépipari Szakközépiskola Acél és Fémszerkezeti Technikus IV.A szak

1991 1995 EL SZKI IV k

Tanárok: Bökönyszegi István, Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva, Lestár László, Végh Sándor ig.h., Jankovits Istvánné ig.
Mihályi Béláné ig.h., Jeszenszky László, Krizmanits József, Somkuri Ferencné, Sziebel Lajosné, Becsei Dénesné of.,

Tanulók: Felföldi László, Bogó Tamás, Schreithofer János, Rakita Péter, Csesznák Gábor, Hornos György,
Molnár Róbert Csaba, Hajdu Krisztina, Galló Tamás, Komornyik Zsolt, Polhammer Hella, Gál Sándor, Kis Viktor,
Pusztai Zsolt, Török Antal, Kántor Gábor, Balla Tibor, Pásztor András, Vámos László

1991-1995 Pestszenterzsébeti Műszaki Szakközépiskola És Gimnázium 4.C

1991 1995 PSz SZKI C k

Tanárok: Fébó György, Nemes Zoltán, Szilasi Éva, Kuruczné Kiss Éva, Pleschinger Sándor, Annau Istvánné igh.,
Kucsák Béla ig., Meleger Kálmánné igh., Herczegh Ágnes, Tóth Zoltán, Bíró Viktória, Somkuti Tamás,

Tanulók: Molnár Krisztina, Szepetnik Hajnalka, Pataki Vladimir, Mesterházy Réka, Pálfi Marianna, Pogár Attila,
Heusch Csaba, Pályi Gabriella, Kovács Bernadette, Ambrus Viktória, Werb Szilvia, Pályi Gabriella, Mihalecz Dorottya,
Cauzin Tünde, Haddad Leyla, Sziráki Szabina, Som Krisztina, Schalk Szilvia, Rákosi Tímea, Bernhardt Ákos,
Berdo Sándor, Eördögh Zoltán, Képes Gergely, Lippert Szandra

1992-1995 Szabóky Adolf Szakközépiskola és Szakmunkásképző

1992 1995 SzA SZKISZK K3 k

Tanárok:Fodor Péter igh., Fehér Tibor, Fürtön Zsolt, Nemcsényi Frigyes, Striczky László, Makrainé Báldy Judit,
Fila Józsefné igazgató, Poppé György, Schaller Lászlóné, Kövesdi Éva igh., Pálmai Ferenc, Juhász János,
Fodor János, Varsányi József of.

Diákok: Lovász István, Mészáros Ádám, Strempel András, Nagy György, Gere Tibor, Nagy István, Lázár Zoltán,
Bucsi Tamás, Papp János, Izmindi Róbert, Leitner Zsolt, Pusztai Péter, Lendvay János, Banó Ferenc, Órás András,
Csicsmányi Árpád, Hüse Zoltán, Szablinski Ádám, Szücs Attila, Molnár László, Kovács Antal, Máté Péter

1992-1995 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola és Szakmunkásképző

000110 k

Tanárok: Makrayné B. Judit, Varsányi József, Bökőnyszegi Istvánné, Bai Menyhért, Bajor Györgyné, Babin Mario,
Fodor Péter ig.h, Fila Józsefné ig, Steiczky László, Schaller Lászlóné, Spekla Csilla, Kastl Egon,

Diákok: Márton Zsolt, Napholcz Viktor, Nagy Imre, Ebergényi Attila, Kovács Attila, Kanyó Lajos, Pinter Gábor,
Sóti L Zsoltán, Igari Gyula, Taródi Zoltán, Pliha Zoltán, Hetei Szilveszter, Balogh Sándor, Kerekes Zoltán

1992-1995 Szabóky Adolf Műszaki szakközépiskola és szakmunkásképző Gépszerelő III/5 Műszerész III/c

1992 1995 SzA SZI 5 C k

Tanárok: Ugray Csaba, Striczky László, Korbács István, Kastl Egon, Kövesdi Éva igh., Fila Józsefné ig., Fodor Péter igh.,
Poppé György, Schaller Lászlóné, Bai Menyhért, Spekla Csilla, Blázovics László, Bajor Györgyné, Simon Tibor of. III/5,
Benedek György III/5, Móder Antal III/c, Makrayné Bálfy Judit of. III/c
Tanulók: III/5 Fecser János, Malkócs Zoltán, Vékony Lajos, Sikari Krisztián, Fernován József,
III/C Fekete József, Szabó Szilvia, Balázs Róbert, Kovács Veronika, Bazankai Krisztina, Katona László, Sándorffy Aliz
Patyi Norbert

1992-1995 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola és Szakmunkásképző

1992 1995 SZA SZKI 2 k

Tanárok: Boros Gábor, Varsányi József, Spekla Csilla, Striczku László gyak.okt.vez., Fodor Péter igh., Fila Józsefné ig.,
Kövesái Éva igh., Nemcsényi Frigyer gyak.okt.vez., Makrainé Bóláy Judit, Bajor Györgyné, Dr.Móricz Ferencné,
Babin Mario, Dökényszegi Istvánné of.

Diákok: Balogh László, Balogh Gábor, Pancsák János, Balázs Tamás, Kocsis Norbert, Bencze Károly, Wilholm Csaba,
Oláh Tamás, Szabó Zsolt, Seibin Zoltán, Csinos László, Pálfali Attila, Hajdu Imre, Paáucz Olivér, Szilágyi Sándor,
Márkai Dávid, Kovács Krisztián, Janovecz Zoltán, Németh László, Senisz Ádám, Farkas István, Horváth Péter, Rilxér Tamás

1992-1995 Szabóky Antal Műszaki Szakközépiskola és Szakmunkásképző

1992 1995 SzA SZMK 3 k

Tanárok: Móder Antal, Bökönyszegi Istvánné, Gyekla Csilla, Nemcsényi Frigyes gyak. okt. vez., Fodor Péter ig.h.,
Fila Józsefné ig., Kövesdi Éva ig.h., Striczky László gyak.okt.vez., Bajor Györgyné, Tóth Zoltán, Boros Gábor,
Varsányi József, Korbács István

Diákok: Kerschner Ferenc, Weisz Gyula, Bata Kornél, Berente Sándor, Oláh Zsolt, Farkas Gyula, Choritah Marwan,
Filinds Róbert, Herrich László, Sztaskó Csaba, Bató Gedeon, Tóth Tamás, Fancsek Tamás, Kaszala József,
Lászlóffy Zoltán, Sándor Endre, Jámbor Ferenc, Volyka Tamás, Pásztor Géza, Ladányi Ferenc, Sári János,
Sohajda Zoltán, Kanász Krisztián

1992-1995 Szabóky Adolf Műszaki Szakközép és Szakmunkásképző iskola Műszergyártó-karbantartó

1992 1995 SzA SZMK B k

Tanárok: Fodor Péter IG.H., Kotráncz István, Korbács István, Móder Antal, Poppé György, Fila Józsefné,
Striczky László gy.o.v., Schaller Lászlóné, Bajor Györgyné, Kastl Egon, Juhász János, Dr.Kárpáti István of.,

Diák: Göncöl Balázs, Csáfordi Krisztián, Ambrus László, Kelemen Péter, Szekrényessy Károly, Csík Norbert,
Debreczeni László, Eitz Gábor, Földvári Sándor, Krenyácz Balázs, Tálas László, Nagy István, Miklós Imre,
Dénes Zoltán, Liczencziás Ferenc, Temesi Zsolt, Nagy István

1992-1996 Eötvös Loránd Szakközépiskola

1992 1996 EL SZKI C k

Tanárok: Fodor Gábor, Fülöp Gyula, Tóth Béla, Tóth Gábor, Róth Gyula, Somkuti Ferencné, Illés Frigyesné,
Zsitványi István, Kárpátiné N. Zsuzsa, Varga Sámuelné, Galánfiné S. Ida, Horváth István, Végh Sándor igh.,

Szeibel Lajosné of.

Diákok: Nemerey Ádám, Simon Sándor, Cséve András, Fusch Ferenc, Tóth Imre, Takács Zoltán, Rizmayer Péter,
Németh Antal, Furák Miklós, László István, Hambalkó Zoltán, Bécsi Lajos, Lugosi Krisztián, Bartók Pál, Lukács Melinda,
Győrffy Tamás, Maróti Dénes, Matyók Péter, Fülöp Attila, Zöldági Zsolt

1993-1995 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola és Szakmunkásképző II/É

1993 1995 SzA SZKI IIÉ k

Tanárok: Corkos Kornél, Filei Józsefné, Kövesdi Éva, Kovács Mihályné, Scriczky László, Boros Gábor, Poppé György,
Kárpáti István, Árok Antal, Schaller Lászlóné

Tanulók: Bercsák Anita, Visayei György, Császár Gábor, Stunpf Anita, Tóth Norbert, Haklár Edina, Lukácsi Gábor,
Ábrahám Attila, Sőth Szilvia, Csapó András, Völler Ferenc, Fehér Sándor, Bírtha Zoltán, Malenka Mónika, Hudák Györgyi,
Beda Zoltán, Kiss István, Fejes Mihály, Tóth Attila, Kiss Tibor, Kovács István, Fenyvesi Tibor, Mucsi Ádám, Szabó Mária,
Farkas Zoltán, Benkó Krisztián, Lukácsi Ferenc

1993-1996 Szabóky Adolf Műszaki szakközépiskola és szakmunkásképző Karosszéria Lakatos

1993 1996 SzA SZI 2 k

Tanárok: Fila Józsefné ig., Fodor Péter igh., Babin Mario of., Bökönyszegi Istvánné, Fülöp Tibor, Juhász János,
Korbács István, Striczky László, Boros Gábor

Diákok: Arany Zoltán, Bokronyi András, Bognár Csaba, Léránt Zsolt, Csépke Balázs, Máthé István, Remecz Tamás,
Karsai Csaba, Minkó András, Gombár László, Hirejder József, Oláh Gusztáv, Rákoczi György, Péter Gábor,
Keindl Tibor, Oláh Tamás, Eisemann Gábor, Ehmann György, Koszta Péter, Györök Tamás, Ocella László,
Dér Attila, Rozner Miklós, Lepsényi Péter

1993-1996 Szabóky Adolf Műszaki Szakközép- és Szakmunkásképző Iskola Műszergyártó és karbantartó

1993 1996 SZA SZI A k

Tanárok: Péczeli György, Babin Mario, Móder Antal, Korbács István, Fodor Péter igh., Fila Józsefné ig., Kövesdi Éva igh.,
Dr. Kárpáti István, Bökönyszegi Istvánné, Stricky László, Kotráncz István, Schaller Lászlóné of.

Diákok: Angyal Dénes, Burján Zsombor, Figura Zsolt, Kiss Róbert, Kalina Zoltán, Komáromi Antal, Markovits Balázs,
Novák Balázs, Csapó Veronika, Kormos László, Kovács Gábor, Dobos Attila, Domsits Péter, Kunsági Attila,
Lábdi Csaba, Schmidt Krisztián, Szentgyörgyi Tamás

1993-1996 Szabóky Adolf Szakmunkásképző KarosszériaLakatos III/1

1993 1996 SZA SZK 1 k

Tanárok: Fila Józsefné ig., Kövesdi Éva, Fodor Péter, Stricki László, Pálmai Ferenc, Móder Antal, Boros Gábor,
Varsányi József, Poppé György, Bökönyszegi Istvánné, Juhász János, Korbács István ofő.

Diákok: Balogh Zoltán, Bugán László, Erdei Károly, Ghóh László, Hajas Sándor, Hajnal Gábor, Hartmann Miklós,
Kugelmann György, Pintér Pál, Sárosi László, Salamon András, Szatmári Attila, Szekeres Zoltán, Táncos Károly,
Telek András, Tóth Péter, Mihálcsa Norbert, Kutasi Csaba, Katus Ferenc, Holdampf Péter

1993-1997 Eötvös Loránd Gépipari Szakközép Iskola

1993 1997 EL SZKI B k

Tanárok: Mihályi Béláné igh., Jankovits Istvánné ig., Végh Sándor igh., Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva of., Illés Frigyesné,
Lestár László, Dr. Szilágyi Lászlóné, Horányi László, Gömöriné Bagi Györgyi , Koltai László, Wenszky Nóra, Fodor Gábor,
Galánfiné Schellinger Ida, Závodi József, Bökönyszegi István

Diákok: Galgóczy Péter, Ábrahám Imre, Bede Szabolcs, Keserű Gábor, Nyers Géza, Kovács Szilveszter, Andó József,
Pokornyik Teréz, Radics Diána, Kovács Mónika, Gyömbér Zsolt , Csontos Szilvia, Szentkirályi Zoltán, Drexler János,
Szigeti János, Pap Tamás , Preboly Gábor, Wittwindits Attila

1994_1996 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola és Szakmunkás Képző

1994 1996 SzA Szi É 1 k

Tanárok: Kövesdi Éva, Dr. Torkos Kornél, Striczky László, Dr.Kárpáti István, Fila Józsefné, Boros Gábor,
Makrainé Báldy Judit, Árok Antal, Varga Péter, Bajor Györgyné, Fodor Péter, Poppé György

Diákok: Bilek Györgyi, Csombor Andrea, Ispány Bernadett, Kiss Kornélia, Mihalkó Mária, Bartha Adrienn,
Kovács Péter, Örsi Csaba, Kónya Bálint, Bálint József, Narancsik János, Soltész Béla, Kotró József,
Rostás Sándor, Bencze Csaba, Handó Csaba, Zsákovics Gábor, Mészáros Krisztián, Ajpek Kálmán, Gyarmati László,
Budavári Mihály, Zsikla Tamás, Nagy Balázs, Ádám István, Tóth Attila

1994-1996 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola és Szakmunkásképző II./É-2

1994 1996 SzA SZI É 2 k

Tanárok: Boros Gábor of., Árok Antal, Dr.Torkos Kornél, Striczky László, Makrainé Báldy Judit, Fodor Péter ig.h,
Fila Józsefné ig., Kövesdi Éva ig.h, Ivády Sándorné, Poppé György, Spekla Csilla, Kovács Mihályné
Tanulók: Káldi Balázs, Jászay Szabolcs, Balogh Norbert, Jakab Attila, Szabó István, Vitályos Sándor, Orosz Attila,
Ocskó Ferenc, Varga Szabolcs, Gyurászik György, Fajta Zsolt, Megyesi Attila, Kristóf Miháy, Kis Bálint, Nagy Imre,
Nagy Albert, Varga Gyula, Varga Szabolcs, Hegyi Róbert, Florovits Géza, Czifferi Péter, Petkes Zsolt, Reményi Gábor,
Tarsoly Zoltán

1994-1997 Szabóky Adolf Szakkközép és Szakmunkásképzőintézet

000111 k

Tanárok: Fülöp Tibor of, Fodor Péter ig.h, Fila Józsefné ig, Kövesdi Éva ig.h, Nemcsényi Friges, Varsányi József,
Striczky László, Szalai Lajos, Tekauer Péterné, Gönczi László, Babin Mario

Tanulók: Erdei Attila, Csányi József, Erdős József, Ambrus Mihály, Berta János, Budavári P.Zoltán, Berkes József,
Gergely Imre, Hegyesi Károly, Kertai Lajos, Kovács László, Mózsik András, Nagy Tamás, Orbán Béla, Smajda Barnabás,
Szabó Jenő, Szabó László, Vass Zoltán

1994-19997 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola és Szakmunkásképző

1994 1997 SZA SZKISZK 4 k

Tanárok: Gönczi László, Móder Antal, Tekauer Péterné, Nemcsényi Frigyes, Babin Márió, FÜlöp Tibor, Szalay Mária,
Striczky László, Spekla Csilla, Fehér Tibor, Fila Józsefné igazgató, Varsányi József of., Kövesdi Éva igh.

Diákok: Németh Imre, Gere Dénes, Zsákovics János, Molnár Krisztián, Szalai Gábor, Faragó Tamás, Kondász Attila,
Csuba GYula, Nagy Ferenc, Joó Krisztián, Rajnai Gábor, Hubai Péter, Végh János, Gáspár József, Maksa Roland,
Joó Norbert, Peringer Viktor

1994-1997 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola és Szakmunkásképző

1994 1997 SzA SZMK 2 k

Tanárok: Fülöp Tibor, Korbács István, Babin Márió, Szalay Mária, Fila Józsefné ig., Kövesdi Éva ig.h., Spekla Csilla,
Nemcsényi Frigyes gyak.okt.v., Striczky László gyak.okt.v., Varsányi József, Balázs Árpád szakokt., Juhász János of.,
Fodor János szakokt.

Diákok: Grubicska György, Varga János, Szécsényi István, Németh Gábor, Veress György, Bíró László, Mészáros Attila,
Ille László, Kolder Nagy Zsolt, Ormándy József, Nagy Róbert, Dávid Károly, Nagy Zoltán, Csehi Gábor, Lóle László,
Ruszó József, Goschi József, Balogh Attila

1994-1997 Szabóky Adolf Szakközépiskola és Szakmunkásképző

1994 1997 SzA SZMK 5 k

Tanárok: Striczky László, Spekla Csilla, Korbács István, Fodor Péter ig.h., Fila Józsefné ig., Kövesdi Éva ig.h.,
Bajor Györgyné, Kastl Egon, Babin Márió, Blázovics László, Simon Tibor, Benedek György, Makrainé Báldy Judit,
Móder Antal

Diákok: Mártonffy Ádám, Dormán István, Czigler Gábor, Tücsök Richárd, Girus Gábor, Váradi Sándor, Dorkó Zsolt,
Venes Aladár

1994-1998 Eötvös Loránd Gépipari Szakközépiskola Épületgépész szak.

000108 k

Tanárok: Illés Frigyesné of, Jankovits Istvánné ig, Mihály Béláné ig.h, Végh Sándor ig.h, Fodor Gábor, Benkő Józsefné,
Varga Sámuelné, Bökönysegi István, Koltai László, Somkuti Ferencné, Galánfiné Schellinger Ida, Ferke József,
Závodi József, Dr. Szilágyi Lászlóné, Szabó Erika, Lehel Mihály, Szabó László, Juhász Sándor,
Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva, Frey György, Fülöp Gyula,

Diákok: Hajnal Zsolt, Illés Ferenc, Erős Csaba, Gál László, Fabó Gergely, Gerőczy Zoltán, Halassy Tibor, Walkó Zsolt,
Rénes Balázs, Fekete Gábor, Németh Tamás, Molnár Sándor, Szabó Erdélyi Mátyás, Dudar Zsolt, Lukács Andor,
Benkő Csaba, Görög Pál, Kövér Sándor, Váltó Tamás, Acsai Álmos, Tary Zsolt, Kronavetter István, Madár Gyergely,
Fekete László, Kiss Rajmund, Péter Zoltán, Mayer Tamás

1994-1998 Eötvös Loránd Szki. 12.D

1994 1998 EL SZKI D k

Tanárok: Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva, Somkúti Ferencné, Lehel Mihály, Benkő Józsefné, Lestár László, Jankovits Istvánné ig.,
Galánfiné Schellinger Ida of., Végh Sándor ig.h, Varga Sámuelné, Závodi József, Dr.Szilágyi Lászlóné,Bökönyszegi István

Tanulók: Tóth Richárd, Keserű Gyula, Pszilosz Tamás, László Attila, Schaller Zoltán, Körmendi Andrea, Hemmer Tamás,
Illés János, Kapás Krisztián, Somondi Roland, Koklár Zoltán, Haverla Zsolt, Maksa Richárd, Polcz Zoltán, Földi Gergely, Szász Ferenc

1995-1998 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépisola És Szakmunkásképző

1995 1998 SzA SZMK 4 k

Tanárok: Fodor János, Alter Nóra, Poppé György, Kövesdi Éva IG.H., Striczley László, Fila Józsefné IG., Varsányi József IG.H.,
Makrainé Báldy Judit, Nemcsényi Frigyes, Szélesiné Albert Éva, Bökönyszegi Istváné O.F.

Diákok: Troll Richárd, Varga József, Molnár Dezső, Heli Imre, Deák Krisztián, Majnár Csaba, Kelemen Gábor, Horváth Zsolt,
Varga Károly, Surman József, Szukob Tamás, Rumó Krisztián, Boda Tibor, Czirják Zoltán, Czibulyás Attila, Dányi Zoltán,
Galygóczi Norbert, Garbacz Alajos, Pintér István, Gyimesi Tamás, Balla Péter, Balla Tamás, Boros Richárd, Stórbl Zoltán,
Borostyán Gyula

1995-1997 Szabóky Adolf Szakközépiskola és Szakmunkásképző

1995 1997 SzA SZKISZK É4 k

Tanárok: Fila Józsefné igazgató, Kövesdi Éva igh., Árok Antal, Szélesiné Albert Éva, Dr. Kárpáti István, Striczky László,
Poppé György, Szalay Mária, Bajor Györgyné, Juhász János, Boros Gábor,Makrai Báldy Judit of.,Füzesi Gézáné

Diákok: Kiszler Viktor, Réder Tímea, Fecser János, Makai Ákos, Miklós Orsolya, Patyi Norbert

1995-1998 Szabóky Adolf Műszaki szakközépiskola és szakmunkásképző

1995 1998 SzA SZI 2 k

Tanárok: Balázs Árpád, Poppé György, Makrainé Báldy Judit, Striczky László, Varsányi József igh., Fila Józsefné ig.,
Kövesdi Éva igh., Nemcsényi Frigyes, Alter Nóra, Juhász János, Gönczi László, Korbács István

Diákok: Balogh Gergely, Becsei Zsolt, Csernyara Péter, Lókai Ákos, Németh Viktor, Németh Gábor, Hrazdil Krisztián,
Kónya János, Lassán Béla, Novák László, Perényi László, Ruzsinszki Pál, Schneider Pál, Sonkoly Tibor, Szalkai Krisztián,
Szarka Tibor, Sztancsev Attila, Szentmiklósi András, Sződényi Nagy Ákos, Szima Zoltán, Tar György, Záray András

1995-1998 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola és Szakmunkásképző III/5

000084 k

Tanárok: Simor Tibor of., Moder Antal, Benedek György, Fila Józsefné ig., Striczky László, Scholler Lászlóné, Blázovics László,
Bajor Györgyné, Kövesdi Éva ig.h, Varsányi József műszaki ig.h, Füzesi Gézáné, Poppé György,

Tanulók: Bikás Balázs, Meszes Endre, Kutálik Balázs, Sinkó Erik, Kurucz Csaba, Ádám Péter, Kovács Lajos

1995-1998 Szabóky Adolf Műszaki Sakkiskola és Szakmunkásképző

000104 k

Tanárok: Poppé György, Gönczi László, Tekauer Péterné, Korbács István, Nemcsényi Frigyes, Kövesdi Éva ig.h,
Fila Józsefné ig, Varsányi József of ig.h, Striczky László, Bökönyszegi Istvánné, Juhász János, Alter Nóra, Szalai Lajos

Tanulók: Bójás Péter, Floszmann Balázs, Géczy Attila, Kakuk Zoltán, Kovács Tamás, Kapitány Tamás, Vadász János,
Nagy Gyula, Rózsa Sándor, Takács Dániel, Szabó Zoltán, Mihálka Imre, Román Krisztián, Noszkó H. Tamás, Krucsó Péter,
Kovács Laszló, Jantik Csabó, Lengyel Csaba, Borics László, Dobsa Gábor, Báthori László

1995-1999 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola IV.Informatika

1995 1999 SzA SZKI IV k

Tanárok: Ozsváth Tibor, Schaller Lászlóné, Torkos Kornél, Alter Nóra, Árok Antal, Fila Józsefné ig., Hercze Annamária,
Kövesdi Éva ig.h, Striczky László, Bajor Györgyné, Csernyi László, Tekauer Péterné of., Rozsnyay LÍvia of.

Tanulók: Szabó Ákos, Kovács Krisztina, Árvai Krisztina, Nagy Erika, Molnár Ágota, Pálinkás Andrea , Horváth Henrik,
Nagy Gábor, Bazsó Sándor, Nyitrai István, Kövér Balázs, Bazsó Attila, Demjén Dávid, Bunyik Mihály

1996-200 Eötvös Loránd Szakközépiskola Épületgépész Technikus szak 12.D

1996 2000 EL SZKI D k

Tanárok: Fülöpi Gyula, Csendes János, Földesdy Gabriella, Frey György, Buliczka Pál, Jankovits Istvánné ig.h.,
Kucsák Béla ig., Pálházi Ferenc ig.h., Galánfine Schellinger Ida, Benkő Józsefné, Závodi József, TakácsnéS Sütő Ildikó,
Szeibel Lajosné, Becsei Dénesné of.

Tanulók: Balló Tamás, Marosfalvi László, Tuzi József, Süle Attila, Fenyvesi Gábor, Kozma Dániel, Fekete Sándor,
Janosok László, Bali Imre, Halász Attila, Hollósi Csaba, Nagy Sándor, Tóth Mátyás, Zöllei Sándor, Boros Gábor,
Kalmár Zoltán, Czanik Mátyás, Endrédi Dániel, Krassóvóni Péter, Telegdi Viktor, Dunajcsik Gergely, Telekesi Péter

1996-2000 Sazbóky Adolf Műszaki Szakközépiskola és Szakmunkásképző Informatikai osztály

1996 200 SZA SZKI 1 k

Tanárok: Fila Józsefné ig., Varsányi József igh., Kövesdi Éva igh., Dr. Torkos Kornél, Gróf Gabriella, Juhász János,
Alter Nóra, Boros Gábor, Árok Antal, Osváth Tibor, Sádt Edéné, Schaller Lászlóné of.

Diákok: Schönek Sára, Molnár Adrienn, Kis Tamás, Szabó Zoltán, Fiedler Attila, Ács Zoltán Péter, Bunyik Mihály,
Kondorosi Zsolt, Staindl Gábor, Felföldi Barnabás, Benis Gergely, Gulyás Gábor, Eöry Péter, Nagy Péter, 
Balogh Ákos

1996-1998 Eötvös Loránd Szakközépiskola

1996 1998 EL SZKI SZ k

Tanárok: Konczné Loós Katalin, Fodor Gábor, Illés Frigyesné, Jankovits Istvánné ig., Benkő Józsefné, Krizmanits József of.,
Becsei Dénesné, Varga Sámuelné, Koltai László, Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva

Diákok: Horváth István, Horváth Tamás, Takács Nikolett, Simkó Viktor, Paulus Csaba, Szabó Károly, Herbály Zsolt,
Abadi Attila, Nagy János, Gábor Attila, Ptacsek Zoltán, Németh Balázs, Karaffa Zsolt, Krisztián Imre, Ladányi Gábor,
Herédi András, Bárdoly Tamás, Kápolnási Balázs, Csiszárik Zoltán, Szabó József

1996-1998 Szabóky Adolf Szakiskola

1996 1998 SzA Szi k

Tanárok: Árók Antal, Bajor Györgyné, Juhász Zita, Szélesiné Albert Éva, Striczky László, Fila Józsefné, Pataki Józsefné,
Kövesdi Éva, Juhász János, Makrainé Báldy Judit, Füzesi Gézáné, Pappé György

Diákok: Szabó Szilvia, Kovács Róbert, Varga Hajnalka, Szőlősi Anita, Tompos Szabolcs, Németh Edina, Filákovics Dijáná,
Ajtai Tamás, Vörös Szilvia

1996-1999 Szabóky Adolf Műszaki Szakközép és Szakmunkásképző 11/III/4 Géplakatos-Műszerész

1996 1999 SZA SZI k

Tanárok: Blázovics László, Boros Gábor, Bökönyszegi Istvánné, Stricky László, Fila Józsefné, Varsányi József igh.,
Korbács István, Nemcsényi Frigyes, Osváth Tibor, Benedek György szakoktató, Kastl Egon ofő

Diákok: Béres Krisztián, Danyi Norbert, Gergely József, Majoros Tamás, Nyikes Gergely 

1996-2000 Eötvös Loránd Szakközépiskola 12.a Phare elektronika

1996 2000 EL SZKI a k

Tanárok: Hajdú Szabolcs, Vince István, Dudás József, Csendes János gy.okt.v., Pálházi Ferenc műszaki ig.h.,
Morvayné Pataki Andrea of., Kucsák Béla ig., Jankovits Istvánné ig.h., Pecsenyánszky István, Somkuti Tamás,
Konczné Loós Katalin, Szabó György, Pelsőczi Éva, Febó György, Hajdú Gabriella, Sógor Zsolt , Horváth Zsuzsanna,
Galáfiné Schellinger Ida

Tanulók: Schwoucz Gáspár Péter, Lintner Levente, Oberhauser Krisztina, Kiss Gábor, Shwimmer István, Kiss Nobert,
Pécsi Attila, Weisz András, Mészáros Gergely, Kouakos Zoltán, Kaltenecker István, Hegedűs Ákos, Palágyi Viktor,
Zolnai Zsolt, Péter Attila, Takács Levente, Groskó Zoltán, Mohácsi Krisztián, Halász Imre, Mráz Róbert, Méhész János,
Kovács László, Kis József, Pintér János, Hriberszky Zoltán, Schwarczenberger János

1996-2000 Eötvös Loránd Szakközépiskola Elektronikai Műszerész 12.c

1996 2000 EL SZKI C k

Tanárok: Galánfiné Schellinger Ida, Hajdu Szabolcs, Jankovits Istvánné ig.h, Pálházi ferenc ig.h műszaki, Kucsák Béla ig.,
Horváth Zsuzsanna of., Csendes János, Pelsőczi Éva, Hódosi Zoltán, Ugrai Katalin, Szabó György, Hajdu Gabriella,
Somkuti Tamás

Tanulók: Varga Marcell, Szollár Endre, Kovács János, Győri Gábor, Hegedűs Attila, Hajtó Dániel, Provics Krisztián,
Wolf Gábor, Szabó Attila, Mróz Gábor, Rapcsák János, Horváth Péter, Juhász János, Farkas István, Végi Gábor,
Bartha Szabolcs, Molnár Zoltán

1996-2000 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola és Szakmunkásképző 12/J-2.

1996 2000 SzA SZKI J 2 k

Tanárok: Sádi Edéné, Árok Antal, Makrainé Báldy Judit, Kövesdi Éva igh., Fila Józsefné igazgató, Schaller Lászlóné igh.,
Dr.Torkos Kornél, Bajor Györgyné, Juhász János, Alter Nóra, Poppé György, Varsányi József igh., Füzesi Gézáné iskolatitkár,
Boros Gábor of.

Diákok: Román Zsuzsa, Berényi Nándor, Tisza Viktória, Tisza Lúcia, Urbán János, Sipos Éva, Szakács Máriusz, Weér Szabolcs,
Kovács Adrián, Kiss Krisztián, Szedő Hajnalka, Báder László, Farkas Márton, Shwan Emmanuel

1997-1999 Eötvös Loránd Szakközépiskola 13.sz

1997 1999 EL SZI sz k

Tanárok: Dénesné D. Zsuzsanna, Benkő Józsefné, Becsei Dénesné, Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva, Kiss Márta,Kucsák Béla ig.
Szeibel Lajosné of., Jankovits Istvánné ig.h., Varga Sámuelné, Fodor Gábor, Galainfine S. Ida, Konczné L. Katalin,
Kálosi János, Illés Frigyesné, Tóth Jenő, Hazainé L. Éva, Krizmavits József,

Tanulók: Simon Tünde, Schwouz Krisztina, Ales Orsolya, Kreisz Ágnes, Fekete Melinda, Kiss Anita, Köteles Éva, Kákonyi Emese
Posztós Anita, Polgóu Krisztina, Balázs Eszter, Schubert Tünde, Tábi Mariann, Matisz Melinda, Szabó Brigitta, Köböl Zsolt,
Mátyás Csaba, Sárvári Márton, Reich András, Szabó József, Pintér József, Szőnyeg Attila, Vissi Tamás, Zelenák Béla,
Nyíri Tamás

1997-2000 Szabóky Adolf Műszaki Szakközép- És Szakmunkásképző Iskola Karosszérialakatosszak 11/III.3 és
Műszergyártó És Karbantartószak 11/III.4

000068 k

Tanárok: Makrayné báldy Judit, Fülöp Tibor, Striczky László, Boros Gábor, Vasrsányi József, Fila Józsefné, Pálmai Ferenc,
Blázovics László, Osváth Tibor, Füzesiné Ábrahám Gabriella, Simor Tibor, Kastl Egon, Gönczi László, Juhász Zita, 
Korbács István III/3 of.,  Móder Antal III/4 of.

Tanulók: III/4 Radics Róbert, Szabó Krisztina, Kajári Tibor, Csiki Márton, Szenes Csaba , Gulyás Mariann

Tanulók: III/3 Kóra Imre, Fórizs Csaba, Pintér László, Gaál András, Lábas László

1997-1999 Szabóky Adolf Szakközépiskola és Szakmunkásképző

1997 1999 SZA SZI 2 1 k

Tanárok: Árok Antal, Hercze Anna Mária, Csernyi László, Alter Nóra, Varsányi József igh., Fila Józsefné ig., kövesdi Éva igh.
Striczky László, Illanitz Elemérné, Osváth Tibor, Kovács Mihályné of., Dr.Torkos Kornél, Lengyel Emese, Sáska Brigitta,
Tekaver Péterné, Molnár Erika

Diákok: Gascbi József, Román Rémusz, Karsay Zoltán, Gáspár József, Varga Ottó, Nagy Zoltán, Bittner Csaba,
Hegedűs Imre, Hajnal Gábot, Csépke Balázs, Szabó Zoltán, Németh Imre, Horváth Zoltán, Zsákovics János,
Balogh Attila, Kugelmann György, Balogh Róbert, Gabóczi Imre, Vucsics Viktor, Csányi József, Szabó Jenő,
Smajda Barnabás, Berta János, Rácz György, Kiss Sándor

1997-1999 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola és Szakmunkásképző 13/É2

1997 1999 SzA SZI É2 k

Tanárok: Pappé György, Pataki Lajosné, Boros Gábor, Árok Antal, Kövesdi Éva ig.h., Fila Józsefné ig., Varsányi József if.h.,
Striczky László, Bajor Györgyné, Juhász Gábor, Makrayhé Báldy Judit of.

Tanulók: Magyar Ildikó, Mártonffy Ádám, Drugon Imre, Fekete Zoltán, Domán István, Jakab Csaba, Paizs István,
Sikk Róbert, Papics László, Kovács János, Tücsök Richárd

1997-2000 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola és Szakmunkásképző 11/III./2.

1997 2000 SzA SZI III k

Tanárok: Varsányi József ig.h, Fila Józsefné ig., Fülöp Tibor of., Gönczi László, Korbács István, Striczky László,
Pálmai Ferenc, Alter Nóra, Csupor Endre, Fodor János, Oszváth Tibor, Móder Antal, Kastl Egon

Tanulók: Berencsi Gyula, Hullai Tamás, Ozsgyán Attila, Kiss Norbert, Tándor attila, Szatmári Kálmán,
Szijártó József, Monda Sándor, Hornich Gábor, Sólyom Szabolcs, Faragó Csaba, Kovács Zsolt, Kucsora Viktor,
Ebdrődi Gábor, Kóródi Zoltán, Kocsis Zoltán, Czinkóczy Imre, Jász Ferenc, Fridrich József, Csulák István,
Kovács Norbert, Kollár Gábor, Szabó Tibor

1997-2000 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola és Szakmunkásképző karosszérialakatos

000105 k

Tanárok: Fila Józsefné ig., Varsányi József ig.h, Juhász János of, Nemcsényi Friges, Szalai Lajos, Osváth Tibor,
Strczky László, Fülöp Tibor, Alter Nóra, Balázs Árpád, Fodor János, Gönczi László

Diákok: Juhász Attila, Marossy Zsolt, Kovács Attila, Ozsvárt Zoltán, Szikszai Gábor, Balla Sándor, Fatula Gábor,
Kancsár István, Tóth Miklós, Hortóbágyi Viktor, Gajárszki János, Springman Mátyás, Lászlófi Sándor,
Freiberger Zoltán, Kovács Dávid, Molnár Tibor, Vári Ákos, Papp József, Matolcsi Balázs, Gottschall Péter

1997-2001 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola informatikai osztály

 1997 2001 SzA SZKI I k

Tanárok: Árok Antal, Striczky László, Illanitz Elemérné, Stumpfné Rozsnyai Lívia, Schaller Lászlóné igh., Kövesdi Éva igh.
Fila Józsefné igazgató, Varsányi József igh., Torkos Kornél, Juhász János, Alter Nóra, Vágvölgyi István, Poppé György of.,
Diákok: Papp Tímea, Buzdor Adrienn, Bogdán Gergely, Hegedűs Imre, Fazekas Mónika, Jacsó Jolán, Drabcsik Gergely,
Jeges Gábor, Fórián Gábor, Horváth Ferenc, Szalai Ákos, Tamás Norbert, Pintér Attila, Kolláth Attila, Kurcz Attila, Surányi Tamás
Kovács Dénes, Wágner Károly, Fazekas Csaba, Kondorosi Zsolt, Daka Imre, Strohmayer József, Hajas Judit, Schütt Szilvia, 
Maschek Nikolett, Takács Andrea

1997-2001 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola és Szakmunkásképző Informatika tagozat 12/1-2, 1-3

1997 2001 SzA SZKI I 2 I 3 k

Tanárok: Fila Józsefné ig., Varsányi József ig.h., Kövesdi Éva ig.h., Sohaller Lászlóné ig.h.,
Füzesiné Ábrahám Gabriella (iskolatitkár), Makrainé Báldy Judit, Juhász János, Dr. Torkos Kornél, Alter Nóra,
Árok Antal, Gróf Gabriella, Osváth Tibor, Csernyi László, Kún Ottoné of., Bajor Györgyné of.,

Tanulók: Kovács Krisztina, Szép Katalin, Horváth Szilvia, Misák Edina , Radics Melinda, Klucsik Zsolt, Horváth Viktor,
Valent Viktor, Dominek Gábor, Plachi Krisztián, Mogyorós Péter, Kucserák Anita, Farkas Dániel, Gulyás Julianna,
Révész Bernadett, Szalóki József, Jakób Anikó, Szamosi Csaba, Szívos István, Pálinkás Krisztina

1998-2000 Eötvös Loránd Szakközépiskola 13.sz.B

1998 2000 EL SZKI B kTanárok: Szeibel Lajosné, Hoszayné Ladányi Éva, Konczné Loós Katalin, Illés Frigyesné, Tóth Jenő, Kiss Márta of.,
Kucsák Béla ig., Nagy Ferencné, Fodor Gábor, Kántor József, Benkő Józsefné, Gáspár Györgyi

Tanulók: Németh Krisztina, Ságfú Anikó, Gombos Tímea, Bálint Marianna, Sándor Orsolya, Béda Nikolett, Fullmann Edina,
Sztarenszky Lidia, Vlicska Judit, Szászi Edina, Scweiner Annamária, Ócsai Krisztina, Bálint Ildikó, Matus Éva, Patikás Klaudia,
Mazán Tamás, Bánki Gábor, Kuzma Csaba, Pikó László, Vörösváczki Attila, Bognár Tibor, Erdei János László, Fekete Gergely,
Szitai Nikoletta, Gulyás Orsolya

1998-2000 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola És Szakmunkásképző Intenzív tagozat 12/É1

1998 2000 SzA SZI É1 k

Tanárok: Dr. Torkos Kornél, Csotó Endréné, Juhász János, Stumpfné Rozsnyay Lívia, Varsányi József igh.,
Schaller Lászlóné igh.,Fila Józsefné ig., Kövesdi Éva igh., Osváth Tibor of., Hercze Annamária, Boros Gábor
Árok Antal

Diákok: Kelemen Gábor, Kakuk Zoltán, Góger Orsolya, Sárosi Tímea, Kovács Zoltán, Körmedy Gábor, Mihálka Imre,
Sztancsev Attila, Csernyava Péter, Bencsik Judit, Balla Tamás, Lósy Ivett, Szentmiklósi András, Perényi László,
Noszkó Horváth Tamás, Barsán László, Szabó Zoltán, Molnár Dezső, Kovács Tamás, Dadulisz Diána, Erdélyi Klára,
Krucsó Péter, Jantik Csaba, Németh Viktor, Deák Krisztián Kapitány Tamás

1998-2000 Szabóky Adolf Műszaki Szakközép- és Szakmunkás II/12/É2

1998 2000 SzA SZI É2 k

Tanárok: Árok Antal, Osváth Tibor, Makrainé B. Judit, Füzesi Gézáné, Jila Józsefné ig., Varsényi József ig.h., Csató Endréné,
Juhász János, Csernyi László, Pataki Lajosné of.

Tanulók:, Meszes Endre, Bikás Balázs, Dorkó Zsolt, Sinkó Erik, Forró Judit, Kutálik Balázs

1998-2002 Eötvös Loránd Szakközépiskola 12.A

1998 2002 EL SZKI A k

Tanárok: Vincze István of., Konczné Loós Katalin, Galánfiné S. Ida, Takácsné S. Ildikó, Dudás József, Nagy Katalin,
Tóth Jenő, Illés Frigyesné, Jankovics Istvánné ig.h., Kucsák Béla ig., Pálházy Ferenc, Szeibel Lajosné, Fébó György, 
Balogh Béla, Szabó György, Somkuti Tamás , Vági Nóra, Horváth Zsuzsanna

Tanulók: Ivanics Gábor, Csernák Roland, Hulényi Tibor, Gyovai Zoltán, Karaiz József, Nagy Sándor, Rácz László,
Király Tamás, Boros Tamás, Sándor László, Varga Zoltán, Herman László, Kara László, Szűcs Sándor, Oláh Tibor
Soós Attila, Mezey Krisztián

1998-2002 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola és Szakmunkásképző 12/I-1

1998 2002 SzA SZKI I 1 k

Tanárok: Fila Józsefné ig., Stinozky László, Kövesdi Éva, Pappé György, Illanitz Elemerné, Laczikó Kinga, Osváth Tibor,
Kürthy Gábor, Bökönyszegi Istvánné, Movotni Andrea, Stumpfné R. Lívia, Dr. Torkos Kornél, Alter Nóra of.

Tanulók: Gergócs Tamás, Németh Richárd, Czinszki Attila, Barabás Nikolette, Visinka Ildikó, Haragszó Tamás,
Mezei Zoltán, Eke Tamás, Himmer László, Papp Anita, Asztalos Zoltán, Vlicska Zsolt, Rácz Laura, Oláh Róbert

1998-2002 Szabóky Adolf Szakközép Iskola Karosszéria Lakatos és Mechanikai műszerész

1998 2002 SzA SZKI K M3 k

Tanárok: Balázs Árpád, Buci Árpád, Szalai Lajos, Stricki László, Kövesdi Éva igh., Varsányi József igh., Korbács István,
Fodor János, Fülöp Tibor, Kastl Egon, Bökönyszegi Istvánné, Alter Nóra, Torkos Kornél, Füzesi Gézáné, Saller Lászlóné,
Pálmai Ferenc of., Osváth Tibor, Juhász János, Csató Endréné, Illanitz Elemérné

Tanulók: Bakos Zoltán, Balog Zsolt, Cseh Joachim, Szabó Róbert, Szalai László, Tamás András, Egri Ferenc, Forczek Lénárd,
Torma János, Vas Zoltán, Füredi Gábor, Hrcazik Zoltán, Király Tibor, Istó Attila, ? András, Matick Zoltán, Liszka Péter,
Sivák István, Nagy Sándor, Varga Sándor

1999-2001 Eötvös Loránd Szakközépiskola 12.s.a

000083 k

Tanárok: Konczné Loós Katalin, Kiss Márta, Ugrai Katalin, Gáspár Györgyi, Takácsné Sütő Ildikó, Dénesné Patai Zsuzsanna,
Bagossy Pál, Morvayné Pataki Andrea, Tóth Jenő, Balla Ilona, Gömöriné Bagi Györgyi, Pálházi Ferenc ig.h., Szeibel Lajosné of.,
Kucsák Béla ig., Jankovits Istvánné ig.h

Tanulók: Keresztes Gábor, Nyitrai Csaba, Babinszky Adrienn, Szegedi Ádám, Schivella Dániel, Kollár Krisztián, Volyka Csaba,
Gondos József, Kerekes Norbert, Lovas Róbert, Takács István, Poller Roland , Pálfi Attila, Iszkaicz József, Miklós Attila,
Musitz Tibor

1999-2001 Eötvös Loránd Szakközépiskola 12.SB

1999 2001 EL SZI SB k

Tanárok: Dr.Benkő Józsefné, Kiss Márta, Becsei Dénesné, Tóth Jenő, Gáspár Györgyi, Pálházi Ferenc ig.h., Kucsák Béla ig.,
Jankovits Istvánná ig.h., Koltai László, Morvoyné Pataki Andrea, Konczné Loós Katalin, Takácsné Sütő Ildikó,
Gömöriné Bagi Györgyi, Fodor Gábor

Tanulók: Papp Anita, Muráncsik Katalin, Sztaskó Mária, Gáspár Tímea, Horváth Boglárka, Tóth Gabriella, Klacsán Mónika,
Jakubik Dániel, Kenyó István, Márkus Sándor, Pinke András, Gönczy Melinda, Kéri Balázs, Gerőcz Csongor, Kun Zoltán, 
Németh Tamás, Nagy Norbert

1999-2001 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola 13/é/2

1999 2001 SzA SZI 2 k

Tanárok: Makrainé Báldy Judit of., Varsányi József igh., Fila Józsefné ig., Kövesdi Éva igh., Schaller Lászlóné igh.,
Csennyi László, Pataki Lajosné, Csotó Endréné, Juhász János, Árok Antal, Dr.Farkas Kornél, Boros Gábor,
Osváth Tibor

Diákok: Horváth Balázs, Gergely Józsefné, Vrankó Zsuzsanna, Kovács Zsuzsanna, Majoros Tamás, Győrffy Zsolt,
Héjja Zoltán, Suha Sándor, Pribojszki Zénó

1999-2003 Eötvös Lóránd Szakközépiskola 12.a

1999 2003 EL SZKI A k

Tanárok: Takácsné Sütő Ildikó, Vági Nóra, Horváth Zsuzsanna, Nagy Katalin, Konczné Loós Katalin, Balogh Béla,
Jankovits Istvánné, Csanády László, Vincze István, Febó György, Fodor Gábor, Somkuti Tamás, Benkő Józsefné,
Kucsák Béla ig., Galánfiné Sch. Ida of., Tóth Jenő ofh.

Tanulók: Suta Csaba, Virág zoltán, Makkai Hunor, Vidakovich Milán, Kozamák Zsolt, Buka Tamás, Ocskay László,
Barka József, Fülöp Sándor, Gáspár Zoltán, Gelencsér Árpád, Ambrus Dezső, Kovács Zsolt, Kathi Richárd,
Koletár István, Kredics Krisztián, Krizsán Péter, Lengyel Ádám, Túróczi András, Garoli Zsolt, Szegő László,
Utasi Norbert, Sponger Sándor, Sümegi Márk, Scheiber Péter, Zadravecz Zoltán, Vásárhelyi Tamás, Sági Viktor,
Pusztai Zoltán

1999-2003 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola I2 és I3

1999 2003 SzA SZKISZK I2 I3 k

Tanárok: Kürthy Endréné dr., Hercze Annamária, Bajor Györgyné, Füzesiné Ábrahám Gabriella, Csotó Endréné , Árok Antal,
Varsányi József igh., Juhász Zita, Kún Ottóné, Garay Boglárka , Poppé György, Fila Józsefné igazgató, Kövesdi Éva igh.
Alter Nóra, Stricky László, Schaller Lászlóné igh., Dr. Torkos Kornél, Fülöp Tibor, Pataky Lajosné, Csernyi László of., 
Gróf Gabriella of.

Diákok: Avramia Patrik, Kopányi Mónika, Balogh Péter, Marosi László, Boris György, Balog Crisan Emília, Farkas Brigitta,
Mészáros Eszter, Kató Sándor, Nyári Renáta, Rékási Dalma, Kadók László, Batai János, Kalmár Gábor, Tóth Szilvia Katalin,
Kaponyás Gábor, Pányi Norbert

1999-2003 Szabóky Adolf Szakközépiskola és Szakiskola

1999 2003 SZA SZKI K 3 2 k

Tanárok: Pálmai Ferenc, Korbács István, Fülöp Tibor, Schaller Lászlóné igh., Fila Józsefné ig., Varsányi József igh.,
Osváth Tibor, Bökönyszegi Istvánné, Szalai Lajos, Kastl Egon, Buczi Árpád , Balázs Árpád, Striczky László, 
Péczeli György

Diákok: Steckl Krisztián, Molnár Tamás, Kohnt László, Wágner Zsolt, Korán Szabolcs, Derbalics Zoltán, Kóry Richárd,
Körtény László, Büki Tamás, Dékány András, Szamosi Mátyás , Horváth Péter, Szász József, Simon Attila, Bányai Gábor,
Fazekas Endre

2000-2002 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola és Szakmunkásképző 13/É-1

2000 2002 SzA SZI É 1 k

Tanárok: Fila Józsefné ig., Osváth Tibor of., Scaller Lászlóné ig.h., Striczky László, Babutsán Rita, Boros Gábor ,
Árok Antal, Dr.Torkos Kornél, Gróf Gabriella, Juhász Gábor

Tanulók: Pál István, Osváth Zoltán, Kucsora Viktor, Sipos Éva, Kovács Attila, Szabó Ágnes, Bordás Tibor,
Szőczei Krisztina, Hornich Gábor, Marossy Zsolt, Papp József, Tándor Attila

2000-2003 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola Esti tagozat 12/f

2000 2003 SzA SZI F k

Tanárok: Babutsán Rita of., Fila Józsefné ig., Varsányi József igh., Juhász János, Korbács István, Árok Antal

Diákok: Petke Lajos, Sáfrány Zsolt, Mongyi Péter, Makai Erika, Sáfrány Margit, Lazáné Bregács Éva

2000-2004 Eötvös Loránd Szakközépiskola Gépészet-fémtechnikai-környezetvédelem

2000 2004 El Szki B k

Tanárok: Nagy Katalin, Farkas Viktória, Barnóczkiné Menyhárt Ildikó of.helyettes, Horváth Zsuzsanna of., 
Pálházi Ferenc ig.helyettes, Kucsák Béla ig., Jankovits Istvánné, Dr. Szilágyi Lászlóné, Bökönyszegi István,
Jankovics Vilmosné, Galánfiné Schellinger Ida, Czikmántori István, Konczné Loós Katalin, Szeibel Lajosné,
Benkő Józsefné, Tóth Andrea, Balogh Béla, Illés Frigyesné, Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva

Diákok: Antal Béla, Bodor Gábor, Gauzer Tamás, Balázs Róbert, Gajdos Ádám, Horváth Szilvia, Gulyás Anita,
Kormos Erzsébet, Schubauer György, Almási Ádám, Elsik Ákos, Krómel Péter, Csutak Roland, Balta Gábor,
Gergics István, Horváth László, Győrfi Richárd, Veiss Ákos, Koczur Krisztián, Kocsis Roland, Bai Balázs,
Radácsi Gyula, Kostyalik János, Kardos Krisztián, Varga Bálint

2000-2004 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola I-1

2000 2004 SzA SZKI I 1 k

Tanárok: Pataki Lajosné, Móder Antal, Varsányi József igh., Striczky László igh., Fila Józsefné ig., Schaller Lászlóné igh.,
Kövesdi Éva igh., Babutsán Rita, Illanitz Elemérné, Kürthy Gábor, Kavalecz Gábor, Stumpfné Rozsnyay Lívia, 
Boros Gábor, Csobó Endréné, Laczkó Kinga, Mogyorósi István, Varga Hajnalka of.

Tanulók: Weller Dániel, Góra Gyula, Fehér Lajos, Pete Norbert, Kiss Csaba, Mahunka Balázs, Kovács István,
Erdős Tibor, Dobor Ádám, Hídvégi Márk, Lengyel Tibor, Balogh Gábor, Tóth László Csaba

2000-2004 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola

2000 2004 SZA SZKI I2I3 k

Tanárok: Laczikó Kinga of., Fila Józsefné ig., Schaller Lászlóné igh., Kövesdi Éva igh., Varsányi József igh.,
Boros Gábor, Budinszky Péter, Fülöp Tibor, Csotó Endréné, Garay Boglárka, Gróf Gabriella, Sádt Edéné,
Novotni Andrea, Kún Gergely, Móder Antal, Juhász Zita, Molnárné Balogh Judit, Pataki Lajosné,
Vargáné József Annamária, Dr.Torkos Kornél

Diákok: Győző Diána, Koncz Tamás, Cserni Mónika, Dudás Dóra, Radányi Balázs, Márföldi Georgina,
Arnhold Ákos, Mongyi Laura, Csóka Mariann, Farkas Ádám, Rasch Orsolya, Boni Attila Zsolt, Tóth Krisztina,
Paksa Mónika, Vincze Zoltán

2000-2004 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola

2000 2004 SZA SZKI KT1 k

Tanárok: Gróf Gabriella, Szalai Lajos, Kavalecz Gábor, Bozsányi Imre, Kastl Egon, Buczi Árpád, Majoros Béla
Balázs Árpád, Molnárné Balogh Judit, Fodor János, Pálmai Ferenc, Körtvélyes Zsuzsanna, Nemcsényi Frigyes,
Osváth Tibor, Striczky László, Papp Józsefné, Zsidi Sándor, Korbács István, Fülöp Tibor of., Kövesdi Éva igh.,
Fila Józsefné ig., Varsányi József igh., Schaller Lászlóné igh., Laczikó Kinga, Csotó Endréné, Bökönyszegi Istvánné

Diákok: Szilárdi Richárd, Juhász Zsolt, Szencz Attila, Juhász András, Kiss Péter, Kabai Tamás, Gábor István,
Horváth Antal, Nagy Róbert, Sárközi József, Pelikán Péter, Egri lászló Márk, Seidl Ferenc,Aranyosi Károly,
Jordán Attila, Holczer Tamás, Kalmár Ferenc

2001-2005 Eötvös Loránd Szakközépiskola Gépészeti Szakmacsoport 12.b

2001 2005 EL SZKI B k

Tanárok: Balogh Béla, Fodor Gábor, Závodi József, Vági Nóra, Tarján Miklós, Kucsák Béla ig.,
Jankovits Istvánné ig.h, Pálházi Ferenc, Tóth Jenő, Takácsné Sütő Ildikó, Kántor József, Korbély Beáta,
Farkas Viktoria, Dénesné Pataki Zsuzsanna, Becsei Dénesné of., Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva of.

Tanulók: Budai Pál Attila, Juhász Ádám, Dakó Ádám, Koszorus Attila, Fekete Ákos, Frühwirth János,
Nagy Zoltán, Pap Gábor, Diósi László, Czibere Dorián, Bölönyi Péter, Sándor István, Csiky Zoltán,
Erőss Viktor, Mánya Zoltán, Vibihál Gábor

2001-2005 Eötvös Lóránd Szakközépiskola Környezetvédelmi Szak 12.C

2001 2005 EL SZKI C k

Tanárok: Némethné Büki Bernadett, Kiss Mária, Tóth Jenő, Takácsné Sütő Ildikó, Kucsák Béla ig.,
Jankovits Istvánné ig.h., Pálházi Ferenc ig.h., Szeibel Lajosné of,, Konczné Loós Katalin, Tóth Marietta,
Jankovits Vilmosné, Dénesné Patai Zsuzsanna, Tündik Andrea, Vági Nóra

Tanulók: Csontos Zoltán, Hrabovszky Zsolt, Gábler Ádám, Palovics Vera, Mezőfi Béla, Dávid Péter,
Udvardi Tibor, Bányai Csilla, Laczkó István, Szőlősi Attila, Sári István

2001-2005 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola és Szakiskol

2001 2005 SZA SZKI 2 3 k

Tanárok: Budinszky Péter, Makrainé Báray Judit, Fülöp Tibor, Dr.Kürthy Endréné, Zsidi Sándor, Juhász János,
Molnárné Balogh Judit, Varsányi József igh., Kövesdi Éva igh., Fila Józsefné ig., Schaller Lászlóné igh., Striczky László,
Csotó Endréné, Varga-Körtvélyes Zsuzsanna, Laczikó Kinga, Garay Boglárka, Gróf Gabriella, Bökönyszegi Istvánné,
Füzesiné Ábrahám Gabriella, Pataki Lajosné 12i/2 of., Bajor Györgyné 12i/3 of.

12i/2 diákok: Velkei Tamás, Kovács Lívia, Szigeti Veronika, Kovács Árpád, Farkas Tibor, Tancsik Edina, Törö Barbara

12i/3 diákok: Győrfi Beatrix, Remport Béla, Kuris Gergő, Kovács Péter, Herbszt Róbert, Palánkai Krisztián

2002-2006 Szabóky Adolf Szakközépiskola és Szakiskola Karosszérialakatos osztály

2002 2006 SzA Szki K1 k

Tanárok: Korbács István, Striczky László, Schaller Lászlóné ig. helyettes, Fila Józsefné ig.,Varsányi József ig. helyettes,
Bökönyszegi Istvánné, Farkas László, Buczi Árpád, Bozsányi Imre, Balázs Árpád, Fodor János, Varga Gábor,
Szalai Lajos, Pálmai Ferenc of.

Tanulók: Nagy Gábor, Drobnyák István, Takács Máté Visinka Ferenc, Horváth Ferenc, Németh Gábor, Mezei Pál,
Sipos Miklós, Molnár Zoltán, Heé Gábor, Bánkuti Gábor, Nagy Dányi Zoltán, Kovács Árpád, Krutek József,
Klics Ferenc

2002-2006 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola

2002 2006 El Szki B k

Tanárok: Striczky László, Bökönyszegi Istvánné, Schaller Lászlóné, Fila Józsefné ig., Varsányi József ig. helyettes,
Rick Gyula ig. helyettes, Farkas László, Mogyorósi István, Illanitz Elemérné, Költő Andrásné, Kavalecz Gábor,
Csotó Endréné, Stumpfné Rozsnyai Lívia, Varga-Körtvélyes Zsuzsanna, Kürthy Endréné dr., Dr. Kürthy Gábor,
Juhász János, Laczikó Kinga, Kövesdi Éva of.

Diákok: Monori Róbert, Horváth Dávid, Kárpáti Tünde, Szentirmai Katalin, Birgány Zoltán, Miski Zsolt,
Katona Tamás, Nagy János, Varga Máté, Kovács Róbert, Nyírő Krisztián, Balla Levente, Reppl Tamás,
Samu Tamás

2003-2006 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola 12/F

2003 2006 SzA SZI F k

Tanárok: Fila Józsefné, Varsányi József, Babutsán Rita, Makrainé Báldy Judit, Juhász János, Laczikó Kinga,
Diákok: Szebeliné Toldi Éva, Bokor Blanka, Vincze Andrea, Szilágyi Emese, Molnár Tamás, Laczkó Gergely,
Heffi Zsolt, Jancsek Zoltán, Jancsek Zoltánné, Deák Renáta, Mongyi Judit

2003-2007 Eötvös Loránd Szakközépiskola És Szakiskola környezetvédelem vízgazdálkodás szak 12.A

2003 2007 EL SZKI A k

Tanárok: Tarján Miklós, Balogh Béla, Korbély Beáta, Pélyiné Kálmán Barbara, Dr. Szilágyi Lászlóné,
Horváth Zsuzsanna, Kiss Márta, Jankovits Istvánné ig.h., Kucsák Béla ig., Pálházi Ferenc ig.h.,
Nagy Katalin of., Takácsné Sütő Ildikó, Vági Nóra, Jankovics Vilmosné, Benkő Józsefné, 
Konczné Loós Katalin, Séner Beatrix, Dénesné Patai Zsuzsanna

Tanulók: Arató Balázs, Klein Zoltán, Petrák Tamás, Pénzes Dániel, Révész József, Dinesz András,
Békési Gábor, Szavari Ádám, Kunya Ádám, Jakab István, Tóth Norbert, Elek Adrián, Mongonou Stefánia,
Kópis Anett, Szeles Éva, Tököli Imre, Kugler Ádám, Pálosi Vanda, Bálint Tímea, Maczkó Éva, Kuti Tamás,
Horváth Endre, Fürstner Attila, Jónás Anita, Katona Tamás, Dévényi Zoltán, Zsiknyár Nikolett, Lajkó Zoltán,
Laczkó Imre

2003-2007 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola Elektrotechnika - Elektronika szakmacsoport

2003 2007 EL SZKI B k

Tanárok: Magyari Imre, Nagy Katalin, Kiss Márta, Takácsné Sütő Ildikó, Sitkeiné Tündik Andrea,
Pélyiné Kálmán Barbara, Monok Judit, Illés Frigyesné, Kucsák Béla igazgató, Pálházi Ferenc igh.,
Jankovits Istvánné igh., Némethné Büki Bernadett of., Benkő Józsefné, Balogh Béla, Galánfiné Schellinger Ida
Vági Nóra, Tarján Miklós, Somkuti Tamás, Vincze István

Diákok: Szeleczki Pál, Pintér Attila, Nagy Péter, Koppán Károly, Horváth Károly, Dzielszky Balázs, Ábrahám Tamás,
Szilágyi Tibor, Pőcz Balázs, Nyirő Zoltán, Kovács Richárd, Hosszú Edmond Ádám, Erdődi Annamária,
Bakos Fülöp Zoltán, Taligás Zsolt, Purzsa Gabriella, Opóczky Zoltán, Lipka Tamás, Kátai Péter, Fülöp Csaba,
Battyányi Alex, Bruzsa András, Gomola Zoltán, Király Tibor, Nagy Antal, Pásztor Csaba, Szabó Attila,
Zsótér Ádám

2003-2007 Szabóky Adolf Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola I-1

2003 2007 SzA SZKI I 1 k

Tanárok: Laczkó Kinga, Dr. Torkos Kornél, Nagy Éva, Terdik István, Kürthy Endréné Dr., Farkas László, Dr. Kürthy Gábor of.
Dr. Kárpáti IStván, Stumpfné Rozsnyay Lívia, Fila Józesfné ig., Juhász János, Illanitz Elemérné, Fülöp Tibor, Költő Andrásné,
Rids Gyula, Homolai Gábor, Csotó Endréné

Tanulók: Kozma Dániel, Gál Annamária, Szrapkó Zsolt, Klucsik Péter, Dömötör Zsolt, Keresztes Tamás, Kis János,
Péter Zoltán, Verebélyi Roland, Palugyai Balázs, Sebes Zsolt, Tóth Inez Alexandra, Váradi Balázs, Májkel Roland,
Tolnai Gábor, Bai Renátó, Gulyás Jácint Lajos, Kormány Tibor, Gyurkovics Gergely

2004-2008 Eötvös Loránd Szakközépiskola ÉS Szakiskola gépészeti szakmacsoport 12.b

2004 2008 EL SZKI b k

Tanárok: Benkő Józsefné of., Závodi József, Dénesné Patai Zsuzsanna, Takácsné Sütő Ildikó, Tarján Miklós,
Hegedűsné Illés Erika, Némethné Büki Bernadett, Nagy Katalin, Sitkeiné Tündik Andrea, Magyari Imre,
Czikmántori István, Kiss Márta, Barnóczkiné Menyhárt Ildikó, Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva, Pálházi Ferenc ig.h.,
Kucsák Béla ig., Jankovits István ig.h

Tanulók: Román Balázs, Rakó Gergő, Prohászka Gábor, Pechó Gábor, Szabó Norbert, Szabó Márk, Szabácsik Dániel,
Somogyi Péter, Parcsami Attila, Tóth Tibor, Tóth Norbert, Ternesz Dénes, Szőke Péter, Palocsa Péter, Kálmán Döniz,
Dobrocsi Gábor, Berdó László, Balla László, Antal Róbert, Pál Mátyás, Karászi Dávid, Olajos Sándor, Helmeczi Róbert,
Győrvári Róbert, Nagy Zoltán, Nagy Róbert, Munkácsi Ádám, Mészáros Zsolt, Koszorus Krisztián

2004-2009 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola környezetvédelem vizsgazdálkodás 13.A

2004 2009 EL SZKI A k

Tanárok: Pálházi Ferenc ig.h., Szentgyöngyiné Gyöngyösi Éva ig.h., Nagy Katalin of., Kucsák Béla ig.,
Jankovits Istvánné ig.h., Schaller Lászlóné ig.h., Szalai László, Fodor Gábor, Horváth Zsuzsanna,
Vági Nóra, Benkő Józsefné, Szeibel Lajosné, Takácsné Sütő Ildikó, Dénesné Patai Zsuzsanna, 
Jankovics Vilmosné, Konczné Loós Katalin, Korbély Beáta, Császár Anetta, Csanady László

Tanulók: Barabás Balázs, Bereczki Jenő, Bujáki Norbert, Sári Viktor, Halvaz Károly, Bodig Miklós,
Szabó Dorottya, Alföldi Tímea, Shwelger Noémi, Takács Tünde, Dobos Mónika, Pásztor Erika,
Szabó Ádám, Bész Roland, Hesz Máté, Albu Horenzia, Ilyés Csaba , Ádám Róbert, Durzsás Attila,
Szántó András, Jakab Gergő, Keresztt Dávid, Biczó Alexandra

2005-2009 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola 12/12 , 12/13

2005 2009 EL SZKI 12 13 k

Tanárok: Gróf Gabriella, Makra József, Babutsán Rita, Jankovits Istvánné ig.h., Pálházi Ferenc ig.h.,
Kucsák Béla ig., Schaller Lászlóné ig.h., Alter Nóra, Lövei Zsuzsanna, Garay Boglárka, Szép Katalin of.,
Bajor Györgyné of.

Tanulók: Barkóczi Dávid, Grassy Mária, Perge Anita, Geiger Bence, Pronina Adelina, Vörös Viktória,
Vass Nikolett, Vidor Rajmond, Rölle Tímea, Pusztai Tibor, Molnár László, Nemes Norbert, Nyolczas Nikolett Noémi,
Illyés Péter, Farkas Zoltán, Bari Richárd, Tanító Dorottya

2005-2009 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola 12.C

2005 2009 EL SZKI C k

Tanárok: Kucsák Béla ig., Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva ig.h., Jankovits Istvánné ig.h., Pálházi Ferenc ig.h,
Schaller Lászlóné tagozatvezető, Szeibel Lajosné of., Czikmántori István, Balogh Béla, Dénesné Patai Zsuzsanna,
Takácsné Sütő Ildikó, Benkő Józsefné, Nagy Katalin, Éberlingné Retek Anikó, Korbély Beáta, Dr.Szilágyi Lászlóné,
Závodi József, Szalai László

Tanulók: Tóth Andrea, Gorzó László, Tunyogi Imre, Pók Zoltán, Bódi Roland  Hóbor Ádám, Varga Norbert, Szűcs Ádám,
Suhajda István Márk, Bak Zoltán, Nagy Mihály, Mózes Tamás, Fitos Máté, Gyuricza János, Czikli Zsolt,
Csiszár Levente Zsolt, Oravecz Tibor

2005-2009 Eötvös Loránd Szakközépiskola És Szakiskola

000278 k

Tanárok: Garay Boglárka, Költő Andrásné, Kürthy Endréné dr., Némethné Büki Bernadett, Nagy Éva, Makra Józseff,
Jankovits Istvánné ig.h., Schaller Lászlóné ig.h., Kucsák Béla ig., Pálházi Ferenc ig.h., Lővei Zsuzsanna,
Bajor Györgyné, Babutsán Rita, Tarjányi Nanetta of.

Diákok: Balázs Bence, Gombkötő Arnold, Petró Dániel, Rák Károly, Hevér Katalin, Balogh Dávid, Balogh Szabina,
Hompoth Csaba, Sallai Zoltán, Schmindt Gergő, Keresztesi Péter, Csepregi László, Kispap Roland, Szabó Tamás,
Szeredi Enikő, Komlósi Nikolett, Dávid István, Élő Dániel, Nagy Balázs, Szolga György, Urban István, Nagy Péter,
Fábián Tamás, Faludi Frederik, Fehér Ernő, Zelei Krisztián

2006-2010 Eötvös Loránd Szakközépiskola 12.A

2006 2010 EL SZKI A k

Tanárok: Kürthy Endréné dr., Galánfiné Schellinger Ida, Rishkó Éva, Korbély Beáta, Éberlingné Retek Anikó,
Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva ig., dr.Benkő Ildikó igh., Kucsák Béla, Závodi József, Schaller Lászlóné, 
Takácsné Sütő Ildikó, Költő Andrásné, Szeibel Lajosné, Vági Nóra, Némethné Büki Bernadett, dr.Szilágyi Lászlóné,
Németh Gabriella, Konczné Loós Katalin, Móder Antal, Czikmántori István, Balogh Béla, Kiszály Gáborné

Diákok: Küffner Krisztián, Bebesi Zoltán, Molnár Zsolt, Gynege Roland, Molnár András, Moldován Attila,
Ordasi Attila, Oláh Péter, Ohler Márton, Nagy Viviven, Zuna László, Teimel Krisztián, Orosz László, Berida Ádám,

Kruppa Alexandra, Molnár Beáta, Fabicsovics Ádám, Demeter Zsolt, Bicsák Gergő, Károly Eszter, Kalocsa Dániel,
Jenei Attila, Hargitai János Bence, Kovács László, Kovács Dóra, Katona Zsolt

2006-2010 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola 4.C

2006 2010 EL SZKI C k

Tanárok: Kucsák Béla ig., Korbély Beáta of., Schaller Lászlóné igh, Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva igh., dr. Benkő Józsefné igh.,
Závodi József, Takácsné Sütő Ildikó, Szeibel Lajosné, Balogh Béla, Somkuti Tamás, Éberlingné Retek Anikó, Nagy Katalin,
Kürthy Endréné dr., Magyari Imre, Galánfiné Schellinger Ida, Némethné Büki Bernadett

Tanulók: Csomár Dániel, Csapó István, Fecsó Gergely V., Erdős Barnabás, Bene Gábor, Lökös Róbert, Leéb Péter, Kéri Gábor,
Horváth Gábor, Horváth Dávid, Győr László Zsolt, Veres Károly Krisztián, Vastag Ádám, Tornyai Péter, Pap Dániel, Nagy Dávid,
Mezősi Tamás, Lőrincz Péter

2006-2011 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola

2006 2011 EL SZKI B k

Tanárok: Závodi József, Tóth Marietta, Jankovics Vilmosné, Császár Anetta, Konczné Loós Katalin, Kiss Márta,
Kassay Éva, Hamvai Bence, Szeibel Lajosné, Vági Nóra, Takácsné Sütő Ildikó, Tarján Miklós, Somkuti Tamás,
Költő Andrásné, Éberlingné Retek Anikó, Kiszály Gáborné of., Dr. Benkő Józsefné igh.,
Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva igazgató, Schaller Lászlóné igh.

Diákok: Mázás Balázs, Lindwurm Dániel, Simon Zoltán, Tudosze Anett, Anika László, Papik Zoltán, Talapka József,
Banka Bernadett, Konta Dávid, Nagy János, Fornai Adrienn, Tavaszi Diána, Kass Alexandra, Lenge Ágnes, 
Varjaskéri Ildikó, Hunyor Viktória, Bereczki Zsolt, Fürstner János, Horváth Krisztián, Kabán Dávid, Hernádi Szilvia,
Bálint Katalin, Cséffán Tamás, Bodor Péter, Molnár Vikor, Várpalotai Alexandra

2006-2011 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola 13.a

2006 2011 TECHSZKI A k

Tanárok: Bülgözdi Ágnes, dr.Szilágyi Lászlóné, Kiss Márta, Éberlingné Retek Ildikó, Balogh Béla,
Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva ig., Dr.Benkő Józséfné igh., Schaller Lászlóné igh., Némethné Büki Bernadett,
Móder Antal, Rishkó Éva, Koszorús Attila, Költő Andrásné, Szalai László, Vági Nóra, Tarján Miklós of., 
Takácsné Sütő Illdikó, Závodi József

Diákok: Fóti Damján, Buday Csillag, Palla Brigitta, Debrevzeni Attila, Juhász Balázs, Mezei István, Bach János, Durucz Miklós,
Szabó Sándor, Énekes Péter, Alknai Károly, Vaskó Szabolcs, Krucso László, Palóczai-Kiss Tamás, Farkas László Dávid,
Csomós Sándor, Valóczki Dávid, Bihari Sándor, Hetényi Márk, Kovács Balázs, Karsai Tamás, Pantócsik Dávid, Császár Imre,
Nyikus József, Tóth Ádám, Szabó Attila, Székelyi Norbert, Vida Tamás

2007-2011 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola 12.C

2007 2011 EL SZKI C k

Tanárok: Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva ig., Somkuti Tamás of., Schaller Lászlóné igh., Dr.Benkő Józsefné igh.,
Závodi József gy.ov., Balogh Béla, Kiszály Gáborné, Költő Andrásné, Magyar Imre, Jankovits Istvánné,
Éberlingné Retek Anikó, Menyhárt Ildikó, Galánfiné Schellinger Ida, Tarján Miklós, Ughyné Gregor Katalin,
Hamvai Bence

Diákok: Lehoczki Imre, Majoros Tamás, Máté Péter, Merczel Krisztián, Oláh István, Papp Richárd, Perényi Kristóf,
Sipeki Richárd, Tarsoly József, Tunyogi Zsuzsanna, Turcsán Tamás, Varga Norbert, Vekker Balázs, Vonnák Péter,
Bódig László, Bús Bence, Forgács Barbara, Gál Levente, Gáspár Tamás, Golyha Ádám, Horváth Attila, Ivácson Viola,
Kálmán Réka, Kalócfai Ádám, Kiegel Edina, Kiegel Viktor, Krisztián Attila

2007-2011 Eötvös Loránd Szakközpiskola és Szakiskola

2007 2011 EL SZKI I k

Tanárok: Nagy Éva of., Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva ig., Dr.Benkő Józsefné igh., Schaller Lászlóné igh.,
Éberlingné Retek Anikó, Kis Ágnes, Költő Andrásné, Koncz-Garay Boglárka, Dr.Kürthy Endréné, Lövei Zsuzsanna,
Németh Gabriella, Ozorai Júlia, Szalai László, Szeibel Lajosné, Takács Sára

Diákok: Árva Sándor Norbert, Bubán Dénes Attila, Endlein Tibor József, Fodor Henrietta, Madarász Csaba,
Mayer István Áron, Menyhárt Ádám, Módli Márton, Nagy Norbert, Pekker Márió, Péli Dávid, Rózsa Adrienn,
Szarvas Gergő Attila, Talabos István, Vörös Dániel József

2007-2011 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola 12.i.3 , 12.i.2

2007 2011 EL SZKI i3 i2 k

Tanárok: Juhász János of., Korbély Beáta of., Alter Nóra, Bajos Györgyné, Czikorics Melinda, Juhász Zita,
Kiss Márta, Kiszály Gáborné, Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva ig., Schaller Lászlóné ig.h., Dr. Benkő Józsefné ig.h.,
Makra József, Nagy Éva, Németh Gabriella, Némethné Büki Bernadett, Erdei Ivám, Koncz-Garay Boglárka,
Takács Sára, Tarján Miklós, Czirákiné Szép Katalin, Lövei Zsuzsanna, Éberlingné Retek Anikó

Tanulók: Bálint Árpád, Barta Mihály, Tajti István, Czakó Zoltán, Boros Bernadett, Szántó Ilka, Kovács Andrea,
Bajusznács Gábor, Kovács Attila, Madarász Attila, Farkas Balázs Bertalan, Kaló László, Csanádi Beatrix,
Szűcs Éva Noémi, Márton Katalin, Dénes Diána Katalin

2007-2012 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola 13.A

2007 2012 EL SZKI A k

Tanárok: Némethné Büki Bernadett of., Császár Anetta, Varga Regina, Gyolcsor-Séner Beatrix, Tóth Marietta,
Szalai László, Éberlingné Retek Anikó, Dr.Benkő Józsefné ig.h., Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva ig., Závodi Józseg gy.o.v,
Szeibel Lajosné, Menyhárt Ildikó, Konczné Loós Katalin, Dr. Szilágyi Lászlóné, Vági Nóra, Kassay Éva, Koszorus Attila,
Balogh Béla, Nagy Katalin, Nowosielski Roman

Tanulók: Stefkó Richárd, Kanyik Dávid Ákos, Fellai Zsolt, Lázár Emília, Oláh Péter Miklós, Leild Tamás, Fülöp Levente,
Matuska Dávid József, Féderes Bernadett, Sarkadi Imre, Szamosi Gergely, Baráth Zsófia Brigitta, Pongrácz Krisztián,
Malatinszky Kornél, Bulyáki Zoltán, Tóth Róbert, Hájas Zsolt, Karácsony Kata Kitti, Németh Dávid Szilveszter, Kovács Attila,
Kovács Rita Éva, Egyed Lajos, Horváth Róbert

2008-2012 Eötvös Lóránd Szakközépiskola És Szakiskola 4.B

2008 2012 EL SZKI B k

Tanárok: dr. Szilágyi Lászlóné, Móder Antal, Éberlingné Retek Anikó, Haga Tamás, Juhász Zita, Kassay Éva,
Závodi József, Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva ig., Menyhárt Ildikó of., Dr. Benkő Józsefné igh., Nowosielski Roman,
Szalai László, Koszorus Attila, Takácsné Sütő Ildikó, Tarján Miklós, Koncné Loós Katalin

Tanulók: Balázsi Kristóf, Dudás Győző, Gyetvai Károly, Kreisz Gébor, Klein Zoltán, Molnár Renáta,
Debreceni Tamás Gábor, Mikle Márton, Horváth Márk, Koller Gergő, Juhász Attila , Ferencz Arnold,
Kreisz Gergő, Müller Zsolt, László Péter, Elek Bendegúz, Makai Attila Péter, Kovács Bence, Musatics Imre,
Takács Péter, Oláh Gergő Dávid, Nagy Bence, Zsombori Norbert, Tamás Dávid, Tég Tamás, Varga Dávid,
Veres Tibor József

2008-2012 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola 12.c

2008 2012 EL SZKI C k

Tanárok: Balogh Béla, Béresné Gyenes Anna, Bülgözdi Ágnes, Császár Anetta, Vági Nóra, Éberlingné Retek Anikó,
Haga Tamás, Takács Sára Judit, Konczné Loós Katalin, Koszorus Attila, Verőné Wágner Éva, Mezősiné-Nagy Adrienn,
Nagy Éva, Nagy Katalin, Németh Gabriella, Szalai László, Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva ig., Tarján Miklós of.,
Költő Andrásné of., Dr.Benkő Józsefné ig.h.

Tanulók: Mága Péter, Novák Gábor, Végh Tamás, Rubos Viktória, Eőry Tamás, Iván Dániel Ármin, Hornyai Dániel,
Teleky Zsolt, Dobrai Georgina, Müller Tamás, Gazsó Péter, Zsigár Máté, Horváth Tünde, Ludrik Annamária,
Kurián Tamás, Hatházi Norbert, Öller Attila Zsolt, Sallai Anett, Bányász Róbert, Keszthelyi Adrienn, Vígh Alexandra,
Gergely Attila

2008-2012 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola 12.d

2008 2012 EL SZKI D k

Tanárok: Schmauder Antalné, Takács Sára Judit, Balogh Béla, Somkuti Tamás, Éberlingné Retek Anikó, Erdei Iván,
Haga Tamás, Kiszály Gáborné, Schaller Lászlóné, Konczné Loós Katalin, Tóth Réka, Korbély Beáta, Koszorús Attila,
Makra József, Koncz-Garay Boglárka of., Dr.Benkő Józsefné igh., Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva ig., Alter Nóra of.,
Babutsán Rita, Verőné Wágner Éva, Ughyné Gregor Katalin

Diákok: Garamszegi Zita, Berkes András, Tóth Beáta, Sófalvi Norbert, Sófalvi Gergő, Takács Ádám,
Zlatnyiczky Tamás, Papp Brigitta, Kampos Kinga, Nyíri Edina, Orosz Ádám, Mezei Zsolt Ferenc, Sallós Brigitta,
Simon Péter, Erdei Imre, Gárdonyi Csaba, Varga Máté, Valasek László, Horváth Csaba, Józsi László,
Kiss Norbert Gábor

2008-2013 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola

000279 k

Tanárok: Koszorus Attila, Horváth Zsuszanna, Tóth Réka, Závodi József, Balogh Béla, Szeibel Lajosné, Móder Antal,
Benkő Józsefné ig.h, Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva, Dr Szilágyi Lászlóné of, Huzsvár Zoltán, Nagy Katalin,
Éberlingné Retek Anikó, Ughyné Gregor Katalin, Juhász Zita, Szalai László Zoltán

Diákok: Szabó Ferenc, Bábszki Dávid, Tihányi Zsolt, Dóri Péter, Németh Roland, Juhász Ádám Sándor, Nagyistván Márk,
Juhász Krisztián, Tamás Zoltán, Szőcs Bence, Bagi Ágnes, Varaga Bence, Nagy Tamás, Radivojevics Bence, 
Gulyás Márk Mihalicz Gábor, Kulcsár Márk, Kopács Krisztián, Tajthy Norbert, Tátrai Balázs, Samu Krisztián

2009-2013 Eötvös Loránd Szakközépiskola És Szakiskola 12/c

000276 k

Tanárok: Éberligné Retek Anikó, Szalai László, Jankovics Vilmosné, Konczné Loós Katalin, Menyhárt Ildikó, Nagy Katalin,
Némethné Büki Bernadett, Pályi Krisztián, Závodi József, dr. Benkő Józsefné ig.h., Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva ig., 
Horváth Zsuzsanna of., Takácsné Sütő Ildikó, Varga Regina

Diákok: Újfalusi Tímea, Sasowsky Anna, Nagy Lilla, Brdicska Vanda, Horváth Szabolcs, Bardócz Csaba, Sztrehoszki Attila,
Tóth Ákos, Idul Richárd, Márton Tamás, Fridel Máté, Botos Dávid, Vizi Richárd, Susi Tímea, Székely Dorina, Szalai Kitti,
Gemzsi Tamara, Balázs Adrienn

2009-2013 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola 12.d

2009 2013 EL TECHSZKI D k

Tanárok: Haga Tamás, dr.Szilágyi Lászlóné, Éberlingné Retek Ildikó, Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva ig., 
Dr.Benkő Józséfné igh., Némethné Büki Bernadett, Koszorús Attila, Szalai László, Vági Nóra, Závodi József gy. ov.,
Juhász János, Juhász Zita, Konczné Loós Katalin, Lövei Zsuzsanna, Menyhárt Ildikó, Takács Réka, Takács Sára Judit,
Ughyné Gregor Katalin, Verőné Wágner Éva, Ozorai Júlia, Szeibel Lajosné of.

Diákok: Szász Dávid, Sebestény Sándor, Veres Viktor, Kiss László Roland, Szántó Bence, Fábián Ivett, Varga Norbert,
Végh Dávid, Kakócz Loránt, Csernák Richárd, Márton Zoltán, Jägl Balázs, Micheller Dávid, Merész Péter, Torma Éva,
Kocsis Norbert, Rácz Adél, Czirak Bettina

2009-2013 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola informatika HS/12E

2009 2013 EL TECHSZKI E k

Tanárok: Éberlingné Retek Ildikó, Juhász János, Schmauder Antalné, Negyedi-Nemes Szilvia, Czirákiné Szép Katalin of.,
Bökönyszegi Istvánné of., Juhász Zita of., Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva ig., Dr.Benkő Józséfné igh., Alter Nóra,
Babutsán Rita, Lövei Zsuzsanna, Makra József, Konczné Loós Katalin, Koncz-Garay Boglárka, Erdei Iván, Takács Réka,
Verőné Wágner Éva

Diákok: Deák Diána, Feszt István Richárd, Földi Bence, Gál Norbert, Kobold Andrea, Pista Annamária, Vafaeiford Alexandra,
Való Ferenc Dávíd

2009-2014 Eötvös Loránd Szakközépiskola És Szakiskola

000282 kTanárok: Alter Nóra, Balogh Béla , Jankovits Istvánné, Éberligné Retek Anikó, Sági Viktor, Szeibel Lajosné,
Konczné Loós Katalin, Koszorus Attila, Nowosielski Roman, Némethné Büki Bernadett, Korbély Beáta,
Závodi József ig.h, Nagy Katalin of., Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva ig., dr. Benkő Józsefné, Horváth Zsuzsanna,
Huzsvár Zoltán, Geráné Németh Gabriella

Diákok: Nagy Patrik, Nagy-Pál Dávid, Nyíri Bence Győző, Pécsi Attila, Petró Balázs, Pöttendi József, Szabó Bence,
Szombati Krisztián, Tánezos Tamás, Urbán Péter, Utasi Károly, Molnár Gábor István, Lin Ten Ming, Krausz Péter,
Király Zoltán Ákos, Juszku Roland, Jarábik Dániel, Füredi Bence Zsolt, Podor Milán, Czebei Bence, Blahó Tamás,
Benda László

2009-2014 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola 13.B

2009 2014 EL SZKI B k

Tanárok: Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva ig., Benkő Józsefné ig.h., Szalai László of., Závodi József gyak.okt.v.,
Balogh Béla, Szántó Éva, Éberlingné Retek Anikó, Márta-Lakatos Anita, Tarján Miklós, Tóth Marietta,
Konczné Loós Katalin, Vági Nóra, Nowosielski Román, Ozorai Júlia, Császár Anetta, Menyhárt Ildikó, 
Jancsovics Vilmosné, Móden Antal, Dr.Szilágyi Lászlóné, Takácsné Sütő Ildikó, Verőné Wágner Éva,
Ughyné Gregon Katalin, Béresné Gyenés Anna

Tanulók: Kartali Gergő, Galambos Csaba, Megő Attila, Cseri Ferenc, Baki Gergely, Varga Lajos, Bakai Norbert,
Mándl Enikő, Bakonyi ViVien, Majláth Dániel, Ábelt Márk Mátyás, Kiss Henriett Anna, Püle Réka, Újvári Alíz,
Nógrády Norbert, Gausz Richárd, Kunya Zsófia, Hermányos Alma, Jansik Krisztián, Bíró Norbert, Perege Norbert,
Volter Bence Gábor, Sándor Balázs, Szabó Krisztián, Polyák Zoltán

2010-2014 Eötvös Lorand Szakközépiskola és Szakiskola

000281 k

Tanárok: Dr Benkő Józsefné ig.h, Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva ig., Závodi József ig.h, Babutsán Rita of., Sági Viktor,
Pályi Krisztián, Takácsné Sütő Ildikó, Tarján Miklós, Alter Nóra, Balogh Béla, Éberligné Retek Anikó, Juhász zita,
Móder Antal, Nagy Éva, Nowosielski Roman

Dikákok: Bagyila Krisztián, Bihari Dániel, Tálas Bence, Varga Ferenc, Sas Norbert, Spanyiel László Tamás, 
Bittera László Bence, Kovács Norbert, Puskás Richárd, Kuti Gellért Norbert, Garami Balázs, Légrádi Imre,
Molnár Bence, Kovács Gyula, Seres Richárd Mátyás, Oláh János Gergely, Lakatos László Benjamin, György Tamás,
Nagy Sebastian

2010-2014 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola 12.c

2010 2014 EL SZKI C k

Tanárok: Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva ig., Benkő Józsefné ig.h., Závodi József ig.h., Nagy Katalin, Szeibel Lajosné,
Takácsné Sütő Ildikó, Nagy Éva, Konczné Loós Katalin, Kiss Márta, Alter Nóra, Balogh Béla, Éberlingné Retek Anikó,
Geráné Németh Gabriella, Tóth Marietta, Császár Anetta of.

Tanulók: Firnigl Roland, Kis Ádám, Szabó Regina, Szücs Mátyás, Végh Gábor, Tóth Jenifer, Pusztai Márk Bálint,
Zilahi Márk, Deák Richárd, Márkus Richárd, Kőber Barbara Franciska, Marton Edmond Robert, Mátyás Bence,
Szekszárdi Krisztina, Petrás Tamás, Rácz Krisztián, Biblia Dóra, Böröczky Brigitta, Czibula Péter Tamás,
Szabados Kata, Gintner Nikoletta, Kerekes Géza, Ruzsa Imre

2010-2014 Eötvös Lóránd Szakközépiskola és Szakiskola

000280 k

Tanárok: Bülgözdi Ágnes, Császár Anetta, Éberlingné Retek Anikó, Závodi József, Dr. Benkő Józsefné,
Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva, Menyhárt Ildikó, Nagy Katalin, Szalai László, Geráné Németh Gabriella,
Kassay Éva, Haga Tamás, Konczné Loós Katalin, Horváth Zsuzsanna, Laczikó Kinga, Tarján Miklos,
Vági Nóra, Márta-Lakatos Anita

Diákok: Fóris Szilárd, Dormán Szabina, Selley Krisztián, Porgánczki Henrietta, Tusa Ábrahám Ignác,
Vékasi Bálint, Prikry Tamás, Csernyi Viktor, Lengyel Zsolt, Barinkai Attila, Muzsik Zsolt, Géczi István Gergő,
Deák Balázs, Mőnik Róbert, Horn Krisztián, Hamza Gergely, Hermán Dániel Tibor, Vámos Tamás Tivadar,
Németh Dávid Zoltán, Mazula Ádám, Bellovics Tamás, Bozó Péter Miklós, Bukács Zoltán Vilmos, Berényi Máté,
Lueff-Becsei-Tibor Mihály, Zsilkó Gábor, Stark Zoltán, Takács Róbert Bence

2010-2014 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola

2010 2014 EL SZKI F k

Tanárok: Alter Nóra, Babutsán Rita , Czirákiné Szép Katalin, Laczikó Kinga, Éberlingné Retek Anikó, Závodi József igh.,
Konczné Loós Katalin of., Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva igazgató, Makra József, Koncz-Garay Boglárka, Takács Réka,
Verőné Wágner Éva, Erdei Iván

Diákok: Kéri Dávid, Mester Richárd, Oszvald Viktória, Ádám Alexandra, Zatykó Kevin Zsolt, Bódi Balázs, Dancs Dávid,
Szűcs Roland, Tamás-Szóra Zita, Kurti Sebastian József

2010-2015 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola

2010 2015 EL SZKI A k

Tanárok: Balogh Béla, Császár Anetta, Juhász Zita, Závodi József igh., Vági Nóra of., Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva igazgató,
Kassay Éva, Konczné Loós Katalin, Korbély Beáta, Nagy Éva, Nagy Katalin, Némethné Büki Bernadett, Nowosielski Roman,
Sági Viktor, Szalai László, Szeibel Lajosné, Tarjánné Martinkó Mária, Jankovits Istvánné, Éberlingné retek Anikó,
dr. Szilágyi Lászlóné

Diákok: Várpalotai Bernadett, Bartyik Ádám, Dudás Dániel, Fügedi Krisztián, Gulyás Alex, Hortobágyi Bence, Hrivnák Ádám,
Jakab Gábor, Józsa Botond, Korvin Áron, Liber Gábor, Madár Róbert, Mák Attila, Mátis Attila, Nagy Dániel, Olajos Márk,
Ötvös Gergely, Somlyai Alex, Szilágyi Richárd

2011-2015 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola Gépész szakmacsoport

2011 2015 EL SZKI B k

Tanárok: Alter Nóra, Balogh Béla, Béresné Gyenes Anna, Császár Anetta, Sági Viktor, Dr. Szilágyi Lászlóné,
Éberlingné Retek Anikó, Szántó Éva, Nowosielski Roman, Takács Réka, Takácsné Sütő Ildikó, Tarján Miklós,
Némethné Büki Bernadett, Haga Tamás, Jáger Viktor, Menyhárt Ildikó, Dr. Benkő Józsefné igh., Závodi József igh.,
Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva igazgató, Móder Antal of.

Diákok: Túri Norbert, Tóth Dávid István, Varga Norbert, Winhardt Ferenc, Németh Zoltán, Pecséri Attila, Sándor Zsolt,
Süle Tibor, Szabó Dávid, Széles Ádám, Tóth Ádám, Bálint Ádám, Barabás Bence, Borbély Norbert, Borbély Roland,
Corti Marcell, Dózsa Gergő, Duzsek Norbert, Faragó Gergő, Harangozó Bence, Jakab Bálint , Kainz Zsolt, Kóbli Tamás,
Kondor Tibor

2011-2015 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola 12/C 

2011 2015 EL SZKI C k

Tanárok: Gulyás Zoltán, Éberlingné Retek Ankió, Mezősi-Nagy Adrienn (volt) of., Vezér Borbála, Jankovits Istvánné,
Menyhárt Ildikó, Juhász Zita, Jankovics Vilmosné, Tóth Marietta (volt) of., Konczné Loós Katalin, Szalai László,
Dr. Benkő Józsefné igh., Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva igazgató, Császár Anetta of., Závodi József igh.

Diákok: Barti Róbert, Jenei Zsolt, Gaál Bálint, Kiss Gábor, Medve Máté, Ónodi Béla, Kecskés Márkó, Takács Ádám,
Molnár Kristóf Zsolt, Kádas György, Győr Zoltán, Fógel Dóra, Lengyel Orsolya, Horváth Laura, Kántor Gábor, 
Sraga Tamás, Tihanyi Krisztián, Kuncz Mónika, Nagy Nikoletta, Mesterházy Maja, Egri Réka, Takáts Alexandra,
Császár Norbert, Cseh Krisztián

2011-2015 Eötvös Loránd Szakközépiskola És Szakiskola 4.D

2011 2015 EL SZKI D k

Tanárok: dr. Benkő Józsefné igh., Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva ig., Závodi József igh., Szabó Ágnes, Verőné Wágner Éva,
Pályi Krisztián, Laczikó Kinga, Konczné Loós Katalin, Kiss Mária, Gulyás Zoltán, Éberlingné Retek Anikó, Czirákiné Szép Katalin,
Császár Anetta, Alter Nóra, Monok Judit of.

Tanulók: Balog Norbert, Kulcsár Máté, Mizsei Roland, Avacz Tímea, Saáry Balázs, Dányádi Klaudia, Farkas Krisztián,
Fehérvári Dániel, Kovács Ferenc, Uzonyi András, Hatházi Péter Hunor, Litkei Norbert Roland, Kardos Csaba,
Blága János Barna, Elek Adrienn, Rubóczki Gergő János, Zsigár Péter Ervin, Gubik Ádám, Lakatos Gábor Márk,
Kovács Dániel, Forrai Krisztián

2011-2015 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola Informatika szak

2011 2015 EL SZKI E k

Tanárok: Takács Réka, Laczikó Kinga, Kiss Márta, Makra József, Kovács Kinga, Alter Nóra, Bülgözdi Ágnes,
Szabó Ágnes, Szántó Éva, Sági Viktor, Verőné Wágner Éve, Mezősi-Nagy Adrienn, Ébrelingné Retek Anikó,
Dr. Benkő Józsefné igh., Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva igazgató, Závodi József igh., Czirákiné Szép Katalin,
Konczné Loós Katalin, Lővei Zsuzsanna, Geráné Németh Gabriella of., Juhász Zita of.

Diákok: Gál Rita, Kazai Péter, Tepszis Barbara Márta, Meyer Balázs , Perge Bojána , Blága Tamás, Szarvas Nóra,
Csontó Ádám, Feszt Bernadett Erzsébet, Sebestyén Ferenc, Riszt Blanka

2012-2015 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola 12.Fe

2012 2015 EL SZKI Fe k

Tanárok: Alter Nóra, Makra József, Konczné Loós Katalin, Laczikó Kinga, Szentgyörgyiné Gyöngyösi Éva ig.,
Dr Benkő Józsefné ig.h, Verőné Wágner Éva, Babutsán Rita of.

Tanulók: Dancs Dávid, Nemes Szilveszter, Karsai Katalin , Barkóczi László, Tulcan Eduárd, Szabó Brigitta,
Galkóné Tóth Mariann, Galkó Csaba, Katona Károly, Szarka Erika

2012-2016 Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola 12.C

2012 2016 EL SZKI C k

Tanárok: Szentgyörgyinl Gyöngyösi Éva ig., D. Benkő Józsefné ig.h., Nagy Katalin ig.h, Závodi Józseg gy.ov., Korbély Beáta of.,
Tarjánné Martinkó Mária, Éberlingné Retek Anikó, Haga Tamás, Jankovits Istvánné, Konczné Loós Katalin, Monok Judit,
Koszorus Krisztián, Laczikó Kinga, Makra József, Verőné Wágner Éva, Szalai László, Pályi Krisztián

Tanulók: Mezei Dániel Márk, Démi Dániel, Rohn Viktor, Adok Máté, Vigh Zoltán, Wiesler Károly Dávid, Simon Orsolya,
Csintalan Fruzsina, Nagy Dávid Ádám, Gemzsi Patrícia, Nagy Tímea Viktória, Pammer Adrienn, Patai Bálint,
Regőczi Barnabás, Reichert Roland, Forgács Szimonetta, Székely Boglárka, Szabó Katalin, Elek Krisztián,
Horváth Dániel, Kispetik Dominik, Zakar István